Kalendarz szkoleń

Automatyzacja i marketing firmy 4.0

Wielu przedsiębiorców posiadając swoją firmę odczuwa zmęczenie z powodu nadmiaru obowiązków. Codzienne telefony, maile i spotkania sprawiają, że zamiast radości i satysfakcji, odczuwają frustrację i poczucie braku kontroli nad swoim życiem oraz życiem swojej firmy. NIE MUSI TAK BYĆ! Zadaj sobie pytanie, czy to ty masz firmę, czy firma ma ciebie? Jeśli czujesz, że to firma ma Ciebie, weź udział w szkoleniu i zautomatyzuj swoją firmę.

Roadshow „Mistrzem się Staje”

Nasz czas jest mocno ograniczony. Jeśli jesteś sportowcem, to jeszcze bardziej ograniczony niż u “zwykłego” człowieka. Nie ma czasu na to, by popełniać wszystkie możliwe błędy – trzeba działać na tym, co sprawdzone! Pracując ze sportowcami czołowych polskich lig, reprezentantami kraju i olimpijczykami wiemy, że kilka prostych technik psychologicznych i ćwiczeń z zakresu treningu mentalnego może wznieść naszą skuteczność za zupełnie nowy poziom! A sukces – jakkolwiek rozumiany – jest w zasięgu każdego z nas. Wszystko jednak zaczyna się w głowie. Nic nie ma prawa mieć miejsca, jeśli zabraknie #MentalPower! Dowiedz się, co „siedzi” w głowach najlepszych, czym charakteryzuje się umysł mistrza i zdobądź swój Everest. Razem z Danielem Janikiem przyjedziemy do 3 miast, gdzie poprowadzimy mistrzowski event, podczas którego…

Mistrzowskie Strategie

Jeśli szukasz konkretnych metod na to, by szybko podnieść swoją efektywność w biznesie, sporcie i/lub życiu osobistym, to jesteś w idealnym miejscu! Pomyśl, jak by to było, gdybyś dzięki zastosowaniu kilku prostych, sprawdzonych i piekielnie skutecznych sposobów (stosowanych przez MISTRZÓW w swoich dziedzinach) podniósł swoją efektywność o 15, 30 a nawet 50%? Małe kroki dają WIELKIE rezultaty. Tak naprawdę wystarczy kilka konkretnych działań, by Twoja efektywność eksplodowała! Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej.

Mózg do potęgi N

To nowatorski kurs o odkrywaniu osobistego potencjału, zarządzania energią i wprowadzania pozytywnych nawyków w treningu. Kurs jest odpowiedzią na złożone potrzeby treningowe oraz rozwojowe związane z wszechstronnym – holistycznym rozwojem potencjału człowieka.

Akademia Trenerów Mentalnych

Zarażaj pasją, inspiruj, motywuj i uwalniaj w ludziach drzemiący w nich potencjał! Trening Mentalny to uniwersalna odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy otwierają się na możliwości tkwiące w każdym z nas. Skorzystaj ze sprawdzonego programu (stosowanego m.in. w pracy z Mistrzami Świata), uzyskaj pełną i zintegrowaną wiedzę oraz umiejętności praktyczne – dołącz do Akademii Trenerów Mentalnych™.