OGÓLNE WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ Kliknij tutaj

Akademia Trenerów Mentalnych Juniorów

Zdobądź Zawód Przyszłości!

Czujesz, że praca z dziećmi i młodzieżą to Twoje powołanie? Świetnie trafiłeś/-aś!

Poznaj specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą. Dowiedz się, jak do nich mówić, by chciały słuchać i jak słuchać, by chciały dzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami. Poznaj sposoby i narzędzia do tego, by pomóc im budować zdrowe poczucie własnej wartości, wysoki poziom pewności siebie, radzić sobie z presją i oczekiwaniami (swoimi, grupy rówieśniczej i otaczającego je świata) i pracować nad koncentracją w przebodźcowanej rzeczywistości u progu trzeciej dekady XXI wieku.

Kto jest adresatem naszego studium?

Nauczyciele, trenerzy sportowi, doradcy, rodzice i wszystkie osoby pragnące rozpocząć profesję trenera i urozmaicić swój warsztat edukacyjny o narzędzia treningu mentalnego w odniesieniu do pracy z młodzieżą i dziećmi.

Wyzwanie naszych czasów

Jak pokazują badania m.in. Jean Twenge, tzw. iGeneracja ma, poza wieloma wspaniałymi cechami, spore wyzwania związane nie tylko z przeskokiem pokoleniowym, ale także te związane z rozwojem najnowszych technologii. Dojrzewa wolniej, jest bardziej znerwicowana, unika odpowiedzialności, ma niższą pewność siebie i jest mniej szczęśliwa. Właśnie dlatego potrzeba zrozumienia pokolenia nastolatków jest tak pilna i ważna zarówno ze strony rodziców, pedagogów jak i przyszłych pracodawców.

Sprawdzona wiedza

Nasza Akademia Trenerów Mentalnych Juniorów to projekt nastawiony na praktyczną wiedzę, którą od razu będziesz mógł/mogła wykorzystać w życiu i swoich kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nasi Trenerzy z powodzeniem pracują z różnymi grupami wiekowymi i pomagają młodym ludziom radzić sobie z wyzwaniami osobistymi, sportowymi i szkolnymi. Koniecznie sprawdź program i poznaj naszych Prowadzących!

PROGRAM AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH™

Sprawdzony w pracy z dziećmi i młodzieżą program (ponad 1000 godzin pracy indywidualnej i zespołowej), który przynosi wymierne efekty zarówno w sporcie (zdobyte dziesiątki medali i wyróżnień), szkole (nauka języków, kreatywnego myślenia, większa proaktywność i więcej frajdy w życiu naszych pociech), jak i życiu osobistym (lepsze relacje w rodzinie, ze znajomymi i przyjaciółmi oraz… samym sobą). To program, który sprawia, że Twoje dziecko i Twoi podopieczni (uczniowie, zawodnicy) będą szczęśliwsi i osiągną więcej w tematach, które ich interesują. Jeśli chcesz rozwinąć ich naturalne talenty i pomóc uwolnić ich potencjał, dowiedz się więcej lub od razu zarezerwuj swoje miejsce.

Prowadzący: Dorota Zawadzka (Superniania), Piotr Matulka

ZJAZD I: 20-21 marca 2021

 • rozwój młodego sportowca (psychologia rozwojowa i inteligencja emocjonalna)
 • „Mistrzowska Siódemka”
 • trening pracy z celem
 • jak prowadzić sesję treningu mentalnego 1:1 z juniorem
 • warsztaty z juniorami (praca z grupą/zespołem)

 2 dni

Prowadzący: Aneta Opała, Piotr Matulka

ZJAZD II: 17-18 kwietnia 2021

 • podnoszenie pewności siebie i zdrowej samooceny (pewność siebie jako stan i jako cecha)
 • budowanie zaufania na linii trener – podopieczny
 • trening motywacji i determinacji
 • jak sobie radzić z presją
 • jak okiełznać stres przed ważnym startem/wydarzeniem
 • dodatkowy LIVE „Sesja przed Australian Open” (Jakub B. Bączek

 2 dni

Prowadzący: Piotr Matulka, zaproszony Mistrz Świata

ZJAZD III: 15-16 maja 2021

 • biofeedback dzieci i młodzieży
 • trening koncentracji
 • skuteczna współpraca w zespole
 • radzenie sobie z porażką
 • nawyk zwyciężania (+ spotkanie z Mistrzem)
 • test i podsumowanie

2 dni

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Programie bez podania przyczyny, przy zachowaniu wartości merytorycznej prowadzonych zajęć.

PROWADZĄCY

Trenerzy #MentalPower – Piotr Matulka (prowadzi treningi mentalne dla trenerów piłkarskich i zawodników z Pogoń Szczecin Football Schools i Akademii Pogoni Szczecin oraz piłkarskich klas Arkoni Szczecin; trenuje mistrzów Polski w zapasach, tenisistów, młodych piłkarzy – w tym reprezentantów Polski), Aneta Opała (m.in. współtwórczyni Volleyball Power Camp) oraz Dorota Zawadzka (słynna „Superniania”) – jak również wspaniały Gość Specjalny (wybrany sportowiec – Mistrz Świata) zapraszają do Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów™. Już teraz poznaj terminy oraz tematy poszczególnych zjazdów* i zapisz się na kolejną edycję!

Dołącz do nas!

Zapraszamy Cię do naszego świata, w którym marzenia się nie spełniają – marzenia się… SPEŁNIA! Gdzie poznasz sprawdzony system pracy zgodny z naszą Metodyką #MentalPower, stosowany m.in. podczas pracy z młodymi sportowcami i uczniami.

W jaki sposób pracować w Treningu Mentalnym z dziećmi i nastolatkami? Czym jest Nawyk Zwyciężania i jak go u siebie wytworzyć? Co mają ze sobą wspólnego Pewność Siebie i Prawo Do Porażki? Jak (współ)pracować z nastolatkami, by sięgały po swoje cele i marzenia z odwagą?

Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdziesz biorąc udział w Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów™. Akademii, która w pełni przygotuje Cię do wykonywania Zawodu Przyszłości.

Organizacja szkolenia

Miejsce

Warszawa

Terminy

Zjazd I: 20-21.03.2021
Zjazd II: 17-18.04.2021
ZJazd III: 15-16.05.2021

Cena

4 997 zł

Istnieje możliwość skorzystania z płatności ratalnej, a ilość to od 2 do nawet 5 rat 0%! Sprawdź, jak może wyglądać dogodny harmonogram spłat. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na kontakt@mental-power.pl.

 

Dołącz do Akademii!
Już teraz wpłać zwrotną zaliczkę 1 000 zł i daj nam maksymalnie 3 dni robocze na przesłanie maila zwrotnego.

Nasze konto:
JBB International Sp. z o.o. Sp. komandytowa, mBank
Nr konta: 71 1140 2004 0000 3602 7954 6777
w tytule przelewu: ATM Juniorów – zaliczka

ZAPRASZAMY!