OGÓLNE WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ Kliknij tutaj

Trening mentalny

 A gdyby tak uwolnić swój potencjał i zrealizować swoje marzenia?

Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie? Marzysz o tym, żeby być bardziej wytrwałą w swoich postanowieniach? Chciałbyś zwiększyć swój spokój wewnętrzny i utrzymać nerwy na wodzy w stresujących sytuacjach? A może chcesz zwiększyć swoją efektywność w biznesie? Albo też trenujesz w pocie każdego dnia i interesują Cię lepsze wyniki sportowe?

 

Jak pokazują najdłużej prowadzone badania naukowców z Edynburga (trwały ponad 60 lat!), każdy z nas się zmienia na przestrzeni swojego życia. Czy tego chcemy, czy nie – zmiany i tak następują! I choć w krótkiej perspektywie czasu mogą być słabo widoczne, to w długiej są naprawdę duże. W pewnym sensie stajemy się nową, choć ciągle tą samą, osobą!

 

A skoro zmiany dotyczą każdego z nas (także tych, którzy uważają że oni „nigdy się nie zmienią”), to dlaczego nie zrobić tego świadomie i intencjonalnie, w kierunku który nas interesuje?

Masz w sobie wszystko, co niezbędne!

Okazuje się, że klucz do sukcesu jest bliżej, niż Ci się zdaje. Wystarczy po niego sięgnąć… ale aby to zrobić, musisz otworzyć się na to, co czeka w głębi Twojego umysłu. I tutaj z pomocą przychodzi trening mentalny!

Tylko pomyśl…

Co by się stało, gdybyś poprawił te elementy, które najczęściej Cię powstrzymują przed działaniem „na maksa” i pokazaniem na co Cię stać…

 

Gdybyś dzięki zbudowaniu większej pewności siebie, odważył się zrealizować swoje wieloletnie marzenie…

 

Albo dysponując nową energią, pomimo strachu, którego do końca nigdy się nie pozbędziemy, wprowadził w życie swoje pomysły…

 

Gdybyś w sytuacjach kryzysowych (a takich coraz więcej w dzisiejszym, zabieganym świecie) potrafiła zachować spokój umysłu…

 

Co by się stało, gdybyś podczas meczów zaczął grać tak, jak to ma miejsce na treningach i zaczął wygrywać z przeciwnikami, którzy do tej pory byli poza zasięgiem…

Twoja zmiana jest możliwa, szybciej, niż dotąd sądziłeś!

 

Kiedyś myślano, że zmiana to proces bardzo powolny. Różnego rodzaju terapie nierzadko zaplanowane są nawet na 4 lata, a i to bez gwarancji sukcesu. Okazuje się jednak, że nawet w schorzeniach psychicznych możliwa jest zmiana także podczas procesu trwającego zaledwie około 8-10 spotkań (co potwierdzają wyniki Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej).

 

Podobnie do procesu zmiany podchodzi trening mentalny, którego zadaniem jest szybka i skuteczna pomoc. I choć poprawę potrafią dać już pojedyncze sesje, najlepsze efekty osiąga się przy dłuższej współpracy, kiedy trener może odpowiednio zaplanować cały proces.

Nie trać czasu na „walkę z wiatrakami”

 

Skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi, stosowanych przez osoby osiągające wybitne rezultaty – w sporcie, biznesie i dowolnej innej dziedzinie życia.

 

Wybierz pojedyncze spotkanie, jeśli czujesz, że na początek wolisz sprawdzić w jaki sposób trening mentalny może Ci pomóc lub od razu umów się na serię 8 spotkań, dzięki czemu zmiana, jakiej chcesz dokonać, będzie trwalsza a Twoje efekty, jakie osiągniesz w czasie tego procesu, nieporównywalnie większe!

Co wybierasz?

Umawiam się na pojedynczą sesję (cena 300 zł)

Od razu decyduję się na cały pakiet 8 spotkań (cena 2 400 zł  2 000 zł*)

*możliwość płatności w częściach (napisz na biuro@mental-power.pl) po więcej informacji)

Dla sportu (trenerzy, sportowcy, rodzice)

Aktualnie o sukcesie w sporcie (czy to indywidualnym czy zespołowym) często decydują niuanse. Treningi nierzadko rozpisane są co do minuty. Plany przygotowań ułożone są co do dnia na cały rok naprzód. Wygrywa się o ułamki sekund lub centymetry… Nie pozwól, by ten trud poszedł na marne! Zastosuj legalny doping mentalny w swoim treningu i po prostu osiągaj więcej.

Dla biznesu (managerowie, prezesi, właściciele, przyszli przedsiębiorcy)

Stwórz porywającą wizję, zyskaj przewagę konkurencyjną i zbuduj zespół, który zwycięża! Trening mentalny w biznesie to nic innego jak sięgnięcie w głąb siebie, by tworzyć i rozwijać idee, które zmieniają świat. Miej więcej satysfakcji, prosperuj lepiej, a także osiągnij spokój wewnętrzny, uwalniając potencjał Twój , Twojego zespołu i Twojej firmy!

Wybierz swoją lokalizację na mapce poniżej i umów się już dziś na sesję treningu mentalnego z naszym Trenerem!