Robert Dorosz - Trening mentalny w sporcie, motywacja i psychologia biznesu - Mental Power }catch (ex){}

Robert Dorosz

Robert Dorosz

Zawodnik Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. W ośmioletniej karierze sportowca wielokrotnie nagradzany. Zdobywca 1 miejsca w Rajdach Terenowych Baja Poland. III Miejsce w Pucharze Polski 2016 r. Biega, pływa, jeździ na rowerze, czyta, obserwuje i analizuje, wszystko po to aby zachowywać najwyższy poziom fizyczny i mentalny. Kierujący się mottem, że najlepsze dopiero przed nami.

Mąż z 23 letnim stażem, ojciec dwóch realizujących Swoje pasje synów, przyjaciel i motywator. Promotor najprostszych idei, pasjonujący się rozwojem osobistym, motywacją oraz otwartością na zmiany. Żyje by zwyciężać. Skupienie na obserwacji własnych działań, ich analiza, spokój i ciągła poprawa przynosi zawsze wymierne rezultaty. Jeśli wiesz, co robić i będziesz to stosował, uzyskasz zamierzony wynik.

W sporcie pragniemy zwyciężać, odnosić największe Sukcesy i osiągać najwyższe trofea. Otóż potencjał, który ma przeogromny wpływ na nasze Sukcesy i osiągnięcia drzemie wewnątrz nas, trzeba się tylko dowiedzieć jak go wydobyć, jak się nim posługiwać a następnie odpowiednio stosować. Naucz się czerpać w pełni ze swoich ogromnych możliwości, wykorzystaj swój potencjał maksymalnie i osiągaj wymarzone Sukcesy.

Jeśli czujesz, że jest to Twój czas, że mógłbyś jeszcze więcej, ale coś nie idzie, nie wiesz co jest przyczyną, napisz do Roberta lub od razu OPŁAĆ I ZAREZERWUJ SESJĘ (a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania), popracujemy nad rozwiązaniem. Razem poszukacie przyczyny, znajdziecie ją i usuniecie. Dzięki temu wprowadzisz nowe, skuteczne sposoby na osiągnięcie Twoich celów.

* - wymagane