MasterMind z Jakubem B. Bączkiem

Jak by to było wejść do umysłu milionera i od wewnątrz przyjrzeć się temu, w jaki sposób myśli i podejmuje decyzje? Dowiedzieć się, w jaki sposób zarządza sobą i swoimi pracownikami, generuje pomysły, tworzy nowe branże i buduje wolność finansową?

Niestety, póki co, jest to jeszcze fizycznie niemożliwe…

I równolegle do tego ISTNIEJE ROZWIĄZANIE, które bardzo się do tego zbliża!

Czy byłoby dla Ciebie interesujące, by przyjrzeć się z bliska temu, jak funkcjonuje na co dzień ktoś, kto prowadzi kilka firm, mówi w kilku językach, szkoli zarządy największych marek i doradza prezesom, zdobył złoty medal Mistrzostw Świata oraz spędza połowę roku podróżując po świecie?

Jeśli tak, to weź udział w Programie MasterMind z Jakubem B. Bączkiem – jedynym takim warsztacie zarezerwowanym dla maksymalnie 10 osób – i naucz się myśleć i działać, jak on (zachowując jednak wszystkie przymioty, które czynią Cię Tobą).Ten wyjątkowy projekt pozwoli Ci zobaczyć, jak wygląda dzień Jakuba w rzeczywistości. Od prowadzenia korespondencji i kalendarza spotkań, zarządzania i inspirowania zespołu, tworzenia nowych projektów, budowania wizji, pisania książki… i wiele więcej!

Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność, łatwiej podejmować decyzje, z odwagą wchodzić w nowe projekty i branże, budować swoją wolność i tworzyć rzeczy, które pomagają innym, to jesteś we właściwym miejscu!

Spędź 5 dni z Jakubem B. Bączkiem (twórcą takich marek, jak STAGEMAN, JBB International,
Mental Power czy Wakacje w Sarandzie) i dowiedz się, jak z sukcesem prowadzić swoje biznesy oraz mieć życie pełne pasji.

2,000.00 Czytaj dalej

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!

Alior Bank, Nr konta: 70 2490 0005 0000 4520 4314 9209

mail do kontaktu: kontakt@mental-power.pl

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ CZAS Z JAKUBEM?*

1-szy dzień spędzisz w biurze Jakuba "przyglądając się" codziennej pracy biurowej

Dowiesz się, jak ustalać priorytety, pisać skuteczne maile i delegować zadania, prowadzić spotkania, ustalać strategię Twojego biznesu. Nauczysz się jak zamienić mikrozarządzanie na makrozarządzanie, planować strategiczne urlopy oraz zarządzać kalendarzem w praktyce.

2-gi dzień zadedykujemy na pisanie książki jako elementu budującego Twoją markę eksperta

Wybierzesz temat, stworzysz plan, napiszesz wstęp oraz wygenerujesz pomysł na okładkę. Otrzymasz również kontakty do drukarni, ofertę pomocy w wydaniu poprzez nasze wydawnictwo a także skorzystasz z pomysłów pozostałych Uczestników, którzy podpowiedzą Ci co warto zawrzeć, by Klienci jeszcze chętniej po nią sięgali.

3-go dnia nauczysz się, jak sprzedawać bez sprzedawania

Otrzymasz najlepsze strategie nie-sprzedażowe Jakuba. Dowiesz się, jak budować swoją markę w Social Media, poznasz tajemnice wciągających wpisów oraz dowiesz się na czym polega sztuka magnetycznych wystąpień publicznych (kończących się standing ovation).

4-ty dzień będzie dniem „odpoczynku”

Dowiesz się, jak skutecznie odpoczywać bez telefonu i komputera. Poznasz powody, dlaczego manager/prezes powinien grać w golfa. Nauczysz się koncentrować na tu i teraz i żyć bez pracy… by za chwilę powrócić do niej ze zdwojoną siłą. Poznasz siłę dobrego, aktywnego odpoczynku, podczas którego często przychodzą najlepsze pomysły biznesowe.

5-ty dzień w pełni poświęcimy na stworzenie Twojego osobistego planu działania na
następne pół roku

Po to, żebyś zdobytą wiedzę i umiejętności od razu wprowadził w życie i jak najszybciej czerpał korzyści z ich wprowadzenia w postaci nowych dochodów i/lub większej ilości czasu dla siebie oraz najbliższych.

KUP JUŻ DZIŚ I ODBIERZ DWA BONUSY

Dodatkowo każdy dzień zakończymy wspólną sesją „burzy mózgów”

To niezwykła szansa na szukanie rozwiązań/pomysłów dla podanych wcześniej tematów (każdy Uczestnik przedstawia 1 temat przed startem programu i to nad nim intensywnie pracujemy).

Do tego czeka na Ciebie 5 sesji 1,5h z Jakubem i pozostałymi Uczestnikami

(jedna w miesiącu przez 5 kolejnych miesięcy) na Skype/zamkniętej grupie jako część procesu. To miejsce na omówienie wprowadzanych zmian, dodatkowa motywacja, gdy pojawią się problemy. To również czas i przestrzeń na szukanie wspólnych rozwiązań dla powstałych wyzwań, nowe pomysły na biznes i wspólne propozycje współpracy biznesowej. To również nowa inspiracja, wiedza i badania.

Gdzie?

Chorzów

Kiedy?

Luty 2020

Inwestycja:

35 000 zł

UWAGA! Jedna z Uczestniczek innego ze szkoleń Jakuba (Wczasy z wolnością finansową) w przeciągu kilku miesięcy zwiększyła przychody w firmie ponad 7-krotnie! Jeśli interesują Cię podobne wyniki (i masz w sobie determinację, by realnie wprowadzić te kroki w życie), dołącz do tajnego Programu MasterMind z Jakubem i poczuj moc zmian w swoim biznesie. Już teraz skontaktuj się z nami i zarezerwuj swoje miejsce!

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie z zachowaniem wartości merytorycznej zajęć

PODSUMOWUJĄC

Podczas tych niezwykłych 5 dni otrzymasz praktyczną, sprawdzoną w Polskich warunkach, limitowaną wiedzę powstałą na podstawie wieloletnich doświadczeń, wybitnych sukcesów (takich, jak współorganizowanie Euro 2012, złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce, bycie mówcą nr 1 w Polsce czy przeprowadzenie 10 edycji Akademii Trenerów Mentalnych w 3,5 roku)… oraz porażek, o których nie zawsze była okazja i potrzeba mówić 😉
W ciągu tych 5 dni otrzymasz, przepracujesz i przeżyjesz więcej, niż niejeden przedsiębiorca podczas 10 lat a być może nawet całego, biznesowego życia.

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!

Alior Bank, Nr konta: 70 2490 0005 0000 4520 4314 9209

mail do kontaktu: kontakt@mental-power.pl

Masz pytania? Skontaktuj sie z nami!

Treningiem Mentalnym zajmujemy się zawodowo, mamy w swoim dorobku wiele medali w przeróżnych dyscyplinach (w tym złoty medal Mistrzostw Świata). Wiemy, w czym tkwi sekret #MentalPower i jak tę siłę uwolnić. I sprawia nam ogromną radość i satysfakcję, gdy współpracujący z nami sportowcy rosną i osiągają sukcesy ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu marketingu usług i towarów Administratora i podmiotów współpracujących z Administratorem, w tym na otrzymywanie informacji handlowej na podany przeze mnie e-mail lub numer telefonu. Zgoda powyższa może być cofnięta w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje znajdziesz wPolityce prywatności

* - wymagane