Power Speech

CZYM JEST POWER SPEECH?

Power speech, czyli inaczej mowa motywacyjna, to niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

Power speech może być nie tylko źródłem energii i siły dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także rewelacyjnym i bardzo oryginalnym urozmaiceniem każdej konferencji czy firmowego spotkania.

Tym, na co stawiamy w naszych wystąpieniach, to: inspiracja, humor oraz praktyczna wiedza! Dlaczego? Ponieważ zainspirowany człowiek chętnie poszukuje nowych rozwiązań i generuje kreatywne pomysły. Humor sprawia, że lepiej zapamiętujemy informacje. A konkretne narzędzia pozwalają od razu wprowadzić w życie to, o czym była mowa podczas spotkania. Dzięki temu nasz power speech ma nie tylko charakter motywujący – równolegle do tego dajemy wskazówki, jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce od razu po wystąpieniu!

Koniecznie przekonaj się o jego niezwykłym działaniu.

PRZYKŁADOWE TEMATY WYSTĄPIEŃ MOTYWACYJNYCH:

  1. Na skrzydłach pasji
    (sposoby na odnalezienie swojej pasji, jak czerpać radość i satysfakcję z pracy, radzenie sobie z presją)
  2. Motywowanie do zwycięstwa. Strategie Mistrzów sportu w biznesie
    (konkretne przykłady na odniesienie sukcesu, motywowanie pracowników poprzez praktyki stosowane w treningu mentalnym sportowców)
  3. Siła synergii. Czym wyróżniają się wybitne zespoły
    (skutecznie budowanie atmosfery w zespole, poprawa wyników zespołu, jak byś skutecznym managerem/liderem)

POWER SPEECH

Postaw na Power Speech w naszym wykonaniu, który pobudzi Ciebie, Twój zespół i Waszą firmę do potężnego działania! Zwiększ motywację, efektywność i satysfakcję z pracy w swojej firmie oraz spraw, by Wasze wyniki poszybowały w górę. Skorzystaj z metody, której zaufały już największe marki (takie jak Orange, Bank Millenium, Orlen, ING, Polsat, PZU, Link4, BOSCH, L’Oreal, Ferrero, Ernst & Young, BZ WBK, Plus, YAMAHA i wiele innych). To, co tak świetnie sprawdza się w sporcie, sprawdza się również w biznesie. Twoja kolej!

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Psychoterapeuta, wydawca i przedsiębiorca

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów Neuronauki

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

MÓWCY:

Naszą specjalnością są trening mentalny i hiperproduktywność. Wszystko, czego uczymy podczas wystąpień, znamy z doświadczenia.

Skąd wiemy, jak umiejętnie zachowywać równowagę między życiem zawodowym a osobistym?

Na pewnym etapie życia wprowadziliśmy zasady, dzięki którym dziś potrafimy działać  efektywnie, kierować kilkoma dużymi projektami jednocześnie, a przy tym odnaleźć czas na przyjemności i spełnianie marzeń. Właśnie tego można nauczyć się od nas podczas Power Speech.

Do grona naszych mówców należą: Jakub B. Bączek (mówca nr 1 w Polsce), Daniel Janik (przenosi to, co najlepsze w sporcie do biznesu), Aneta Moniuszko (specjalność – biznes), Tomasz Misztal (połączenie treningu umysłu i ciała), Iwona Guzowska (radzenie sobie z przeciwnościami) i inni. Wyślij zapytanie w formularzu poniżej lub zadzwoń na numer +48 733 858 858, by dowiedzieć się więcej. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy w sprawie mówcy oraz tematu i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

SZCZEGÓŁY:

Czy Power Speech sprawdzi się w przypadku Twojej firmy czy zespołu? Zdecydowanie! Sprawdziliśmy to i wiemy, że ta metoda jest świetna zarówno w przypadku niewielkich grup (ok. 10 osób), jak i tych bardzo licznych (nawet 40 tysięcy osób). Power Speech sprawdza się w różnych branżach i dla różnych grup wiekowych – każde wystąpienie dostosowujemy do odbiorców pod względem ich danych demograficznych oraz zawodowych.

Prowadzimy je tak, aby uczestnicy byli cały czas skupieni i chętnie angażowali się w jego przebieg. Przecież o to chodzi, o podjęcie inicjatywy! Power speech w naszym wykonaniu trwa od 30 do 90 minut i jest naszpikowany praktyczną wiedzą oraz pomocnymi wskazówkami do wprowadzenia w życie. Podczas szkolenia nie zabraknie też humoru, inspiracji i energii, którymi z chęcią dzielimy się z innymi.

Zainteresowany? W takim razie spytaj o szczegóły takiego wystąpienia oraz mówców, których dobierzemy odpowiednio do Twoich potrzeb!

TERMINY I CENY:

Jeśli jesteś zainteresowany power speech w naszym wykonaniu, koniecznie skontaktuj się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Musimy ustalić wspólnie kilka elementów, by przygotować dla Was coś extra!

Wskazówka: Termin warto zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem (wyjątkiem są miesiące wakacyjne), ponieważ nasz kalendarz bywa bardzo mocno zapełniony! Zdecydowanie łatwiej trafić na wolny termin w ciągu tygodnia niż w weekend.

Ile to kosztuje? Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od postawionego celu, Twoich wymagań, tematyki, liczebności grupy. Płatność odbywa się dwuetapowo: 50% kwoty w formie przedpłaty w momencie zamówienia, a 50% po wystąpieniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij po prostu w “INTERESUJE NAS POWER SPEECH”.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu marketingu usług i towarów Administratora i podmiotów współpracujących z Administratorem, w tym na otrzymywanie informacji handlowej na podany przeze mnie e-mail lub numer telefonu. Zgoda powyższa może być cofnięta w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje znajdziesz wPolityce prywatności

* - wymagane