Kolejni Trenerzy Mentalni wyruszają w świat

Kolejni Trenerzy Mentalni wyruszają w świat

9-go czerwca w Warszawie i 16-go w Katowicach zakończyły się dwie kolejne edycje naszej kultowej Akademii Trenerów Mentalnych. Kolejna grupa Trenerów Mentalnych rusza w świat, by propagować ideę #MentalPower wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. W życiu osobistym, sporcie i biznesie. Wszędzie tam, gdzie tematy takie, jak pewność siebie, koncentracja, nawyk zwyciężania, prawo do porażki i spokój wewnętrzny pozwalają osiągać więcej.

 

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zaufanie, zaangażowanie w proces edukacyjny, wspaniałe relacje i atmosferę. Gratulujemy uzyskania Certyfikatów (w tym celu odbył się egzamin składający się z części pisemnej oraz praktycznej) oraz już podjętych działań, które wnoszą wartość w życie innych ludzi.

Dziękujemy również naszym Prowadzącym – Jakubowi B. Bączkowi, Anecie Moniuszko, Kamilowi Lizurejowi oraz Danielowi Janikowi jak również wspaniałym Gościom specjalnym, czyli prof. Rafałowi Ohme, Nikolay’owi Kirov, Iwonie Guzowskiej, Krzysztofowi Ignaczakowi oraz Marcinowi Osmanowi z grupy warszawskiej jak również prof. Jackowi Santorskiemu, Beacie Kapcewicz, Iwonie Guzowskiej, prof. Piotrowi Zielonce oraz Krzysztofowi Ignaczakowi z grupy katowickiej.

Zadowolenie naszych Uczestników (a obecnie Trenerów) oraz zadowolenie i radość Waszych Klientów są dla nas inspiracją i wspaniałą nagrodą.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze i do zobaczenia na szlaku treningu mentalnego 🙂

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *