I-szy Zjazd Absolwentów Akademii Trenerów Mentalnych

I-szy Zjazd Absolwentów Akademii Trenerów Mentalnych

Tak było kilka dni temu podczas pierwszego Zjazdu Absolwentów Akademii Trenerów Mentalnych. Wierzymy, że to początek pięknej tradycji :)

W zeszły piątek, 2-go listopada 2018 roku miało miejsce wydarzenie szczególne – odbył się długo oczekiwany, pierwszy Zjazd Absolwentów trzech edycji Akademii Trenerów Mentalnych, którzy już ukończyli nasz program.

Było miło, było merytorycznie i z niespodzianką, czyli to, co lubimy najbardziej – połączenie przyjemnego z pożytecznym 🙂 Na początek powitaliśmy Gościa Specjalnego, jednego z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy – Pawła Zagumnego, który podzielił się z nami swoją historią, tym jak istotny jest trening mentalny w sporcie i jak pomógł Jemu i naszej reprezentacji w sięgnięciu po złoty medal Mistrzostw Świata w 2014 r., jak również strategiami, które pozwoliły mu nie tylko dojść na siatkarskie szczyty, ale też utrzymać się tam przez wiele, wiele lat.

Następnie wystąpili przedstawiciele poszczególnych edycji Akademii (dwóch warszawskich oraz katowickiej), którzy podzielili się swoją historią oraz tym, co dała i jak zmieniła ich życie Akademia. Dziękujemy Anecie, Karolowi oraz Monice, których wystąpienia bardzo nas poruszyły. Serce roście patrząc, jak idea #MentalPower idzie w świat i jak dzięki naszym Absolwentom i Trenerom coraz więcej ludzi (w tym biznesmenów, sportowców czy dzieciaków) może korzystać z narzędzi, które działają i realnie poprawiają jakość ich życia.

Po krótkiej przerwie i przekąskach wystąpił sprawca całego tego zamieszania, Jakub B. Bączek. Zaprezentował całkiem nowy merytoryczny materiał, dedykowany specjalnie naszym Absolwentom. Po reakcjach Uczestników wnioskujemy, że się podobało a dodatkowo dało kolejne narzędzia do pracy.

Uścisków i rozmów (nie tylko wewnątrz danej edycji) nie było końca… A później spora część Uczestników udała się jeszcze na after party, by już w swoim gronie powspominać i wymienić się swoimi doświadczeniami.

Cieszymy się, że tworzymy taką społeczność i że tak licznie zgromadziliśmy się w stolicy. Kolejny zjazd szykuje się dużo większy, ponieważ dołączą do niego kolejne edycje (Poznań, Gdańsk, Warszawa i Katowice)!

Dziękujemy i do zobaczenia 🙂

 

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *