OGÓLNE WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ Kliknij tutaj

Akademia

Zdobądź Zawód Przyszłości!

Czujesz, że praca z ludźmi to Twoje powołanie? Świetnie trafiłeś/-aś!

Zarażaj pasją, inspiruj, motywuj i uwalniaj w ludziach drzemiący w nich potencjał! Trening Mentalny to uniwersalna odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy otwierają się na możliwości tkwiące w każdym z nas. Skorzystaj ze sprawdzonego programu (stosowanego m.in. w pracy z Mistrzami Świata oraz największymi markami biznesowymi), uzyskaj pełną i zintegrowaną wiedzę oraz umiejętności praktyczne – dołącz do Akademii Trenerów Mentalnych™.

Czym jest Akademia Trenerów Mentalnych?

To jedyne w swoim rodzaju Studium Treningu Mentalnego, które łączy twardą wiedzę akademicką, empirycznie potwierdzone badania i dorobek naukowy czołowych uniwersytetów. Podane w atrakcyjnej formie przez naszych Trenerów i Gości Specjalnych – ekspertów w swoich dziedzinach. Prowadzone w kameralnej grupie (do 25 osób), pozwalającej sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce.

„Czy ATM jest dla mnie?” (kto jest adresatem naszego studium?)

Coachowie, trenerzy biznesu, psychologowie, osoby pragnące rozpocząć profesję trenera i urozmaicić swój warsztat edukacyjny. Trenerzy sportowi. Przedsiębiorcy i właściciele firm, menedżerowie zarządzający szkoleniami oraz rozwojem pracowników organizacji biznesowych, samorządowych i edukacyjnych. A także wszystkie osoby zainteresowane psychologią, treningiem mentalnym i rozwojem osobistym, chcące wykorzystać zdobytą wiedzę i narzędzia do podniesienia jakości życia swojego i swoich najbliższych. Należysz do któreś z tych grup? W takim razie czytaj dalej!

Odpowiedz na wyzwanie naszych czasów (zdobądź umiejętności przyszłości)

Jak pokazują badania Deloitte, pokolenie Y jako najważniejsze „niezbędne umiejętności” zapewniające długofalowy sukces uznaje umiejętności interpersonalne (36%), pewność siebie i motywację (35%) oraz etykę i uczciwość (33%). A to oznacza, że zapotrzebowanie na tzw. zawody pomocowe będzie systematycznie rosło. Tzw. „umiejętności miękkie” są tym, nad czym w praktyce pracujemy podczas procesu nauki w naszej Akademii (w oparciu o naszą metodykę #MentalPower).

Skorzystaj z praktycznej i skutecznej metodyki #MentalPower, z której korzysta m.in. najlepszy piłkarz świata!

 

Naszą Akademię Trenerów Mentalnych ukończyło już ponad 260 osób (11 edycji), z których 98% z przyjemnością poleciłoby ją swoim znajomym! To osoby, które wykorzystują tę praktyczną wiedzę (podczas zajęć na Akademii przede wszystkim skupiamy się na ich praktycznym wymiarze) w swojej pracy trenerskiej, w biznesie oraz życiu osobistym.

Dołącz do Akademii już teraz – pozostały ostatnie miejsca na edycje 19 i 20:

OBECNIE WSZYSTKIE EDYCJE SĄ WYPRZEDANE!!! Zainteresowana/-y udziałem? Napisz do nas!

Marcin Gortat poleca Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka

„Polecam Jakuba i jego Akademię Trenerów Mentalnych”

Marcin Gortat – wybitny polski koszykarz, wieloletni zawodnik elitarnej ligi NBA

„Uważam, że Akademia Trenerów Mentalnych Jakuba to najlepszy projekt rozwojowy w Europie. Niezbędna w takich czasach, jakie mamy obecnie.”

dr Madan Kataria – twórca śmiechojogi, propagator zdrowego stylu życia, szczęścia i pokoju poprzez śmiech, który zainteresował m.in. Oprah Winfrey

madan_kataria

METODYKA #MentalPower

Akademia Trenerów Mentalnych™ to wielomiesięczny program oparty na autorskiej Metodyce #MentalPower, podczas którego kompleksowo i dogłębnie poznasz tajniki Treningu Mentalnego. Stworzony w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, socjologiczne, neurobiologiczne, endokrynologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie gwarantuje, że po przejściu tego procesu już nic w Twoim życiu nie będzie takie samo.

W trakcie 100 godzin praktycznych zajęć zyskasz wiedzę i kompetencje, które nie tylko pozwolą Ci na szczęśliwsze i pełniejsze życie, ale również będziesz gotowa/gotów, by uczyć tego innych – biznesmenów, sportowców i wszystkich tych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia! Sprawdź, na które edycje obecnie trwa rekrutacja – dokładne terminy zjazdów poszczególnych edycji znajdziesz na podstronach każdej z nich oraz poniżej na tej stronie, w bloku „Program”

Edycja 19 w Warszawie – WYPRZEDANA!!!

Edycja 20 w Warszawie – WYPRZEDANA!!!

Akademia Trenerów Mentalnych była dla mnie najbardziej wartościową inwestycją oraz niesamowitą przygodą mentalną. Zmieniła moje życie, abym teraz, jako trener mentalny juniorów, mógł zmieniać życie najmłodszych i pokazywać im, że warto walczyć o swoje marzenia. Oprócz mnóstwa narzędzi z treningu mentalnego jakie otrzymałem, Akademia wywindowała wysoko do góry moją pewność siebie sprawiając, że jako trener mentalny m.in. młodych piłkarzy Legia Warszawa oraz łyżwiarek kadry narodowej, robię dzisiaj to co kocham najbardziej. I to właśnie dzięki Akademii jestem obecnie szczęśliwą i spełnioną osobą.”

Karol Ciborowski

„Akademia Trenerów Mentalnych to jest takie miejsce, gdzie uczymy się przede wszystkim praktycznej wiedzy. Tutaj rzeczywiście jest trochę teorii, natomiast – co mi się niezwykle podoba – to tzw. Narzędziownia Trenera.”

Aneta Moniuszko

„Akademia to idealne miejsce do tego, bym mógł realizować swoje marzenia pomagania innym ludziom, pomagania sportowcom, pomagania biznesmenom w tym, żeby osiągali swoje cele.”

Piotr Matulka

„Poszłam do ATM Jakuba B. Bączka, żeby zdobyć nowy zawód, rozszerzyć swoje kompetencje jako coacha – czułam, że to dla mnie za mało, zdobyć nowe narzędzia do pracy z ludźmi. I to wszystko dostałam. Ale to co najważniejsze wydarzyło się we mnie głęboko w środku. Ten czas i ci ludzie, których tam spotkałam, także uczestnicy, bo nikt nie znalazł się tam przypadkowo, te przeżycia – zmieniły mnie głęboko i zostaną we mnie już na zawsze. Chcę to nieść dalej. Dostałam narzędzia, kompetencje i siłę, aby to robić. Już to robię – mam klientów, którym realnie pomagam, od których słyszę, że zobaczyli coś zupełnie inaczej, że zaczynają czerpać ze swoich doświadczeń zamiast pozwalać się im niszczyć, zaczynają tworzyć swoje dobre życie.”

Joanna Sławińska

#MentalPower w mediach

Spotykają się tutaj właściciele firm, prezesi, menedżerowie, trenerzy…

Ludzie, których napędza miłość do tego, co robią oraz chęć dzielenia się tą widzą z innymi – swoimi klientami, pracownikami, sportowcami. U nas znajdziesz konkretną i praktyczną wiedzę, doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych biznesów, sukcesy (w tym medale Mistrzostw Świata), humor i dystans oraz usłyszysz o tym, o czym nie wszyscy chcą mówić – o upadkach i błędach, które przecież także są nieodłączną częścią naszego życia! To miejsce, w którym główny nacisk kładziemy na praktykę.

Co zyskujesz, dołączając do Akademii?

– Otrzymasz najlepszą wiedzę praktyczną opartą na badaniach naukowych (m.in. o tym, jak motywować do zwycięstwa, prowadzić wizualizację i praktykować medytację oraz mindfulness)

– Doświadczysz zajęć, opartych na doświadczeniach zebranych w ponad 10 krajach

– Uzyskasz wiedzę i doświadczenie od znanych i szanowanych ekspertów (naszych Trenerów oraz Gości Specjalnych)

– Poznasz sprawdzony model pracy, czyli Metodykę #MentalPower

Podczas zajęć...

– Zwiększysz świadomość siebie oraz obudzisz zdrowe, wysokie poczucie własnej wartości

– Wysoka jakość idzie w parze z dystansem do siebie, otwartością i praktyką

– Otrzymasz około 100 narzędzi oraz gotowy system pracy Trenera Mentalnego

– Nabędziesz umiejętności, dzięki którym marzenia się SPEŁNIA!

– Stworzysz własną koncepcję pracy jako Trener Mentalny

Już teraz dołącz do kolejnej edycji (liczba miejsc ograniczona):

OBECNIE WSZYSTKIE EDYCJE SĄ WYPRZEDANE!!! Zainteresowana/-y udziałem? Napisz do nas!

#Akademia Trenerów Mentalnych™

3

niesamowitych Gości Specjalnych…

6

weekendowych zjazdów…

100

godzin praktycznej, sprawdzonej w boju wiedzy…

200

Uczestników wszystkich dotychczasowych edycji…

Poczuj na własnej skórze, jak „od kuchni” wygląda praca z Mistrzami Świata!

PROGRAM AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH™*

Trenerzy #MentalPower – Daniel Janik, Aneta Moniuszko oraz Tomasz Misztal – oraz wspaniali Goście Specjalni zapraszają do Akademii Trenerów Mentalnych™. To autorski program stworzony przez Jakuba B. Bączka oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu międzynarodowych firm, a także współpracy z biznesmenami oraz sportowcami różnych dyscyplin (w tym Mistrzami Świata i Olimpijczykami). Poznaj terminy oraz tematy poszczególnych zjazdów* i zapisz się na kolejną edycję!

30-31 stycznia 2021

Jednostka i grupa w Treningu Mentalnym (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik

I ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest wprowadzenie do treningu mentalnego oraz autopoznanie siebie. Na tym zjeździe, słuchacze przekonają się w praktyce jak są odbierani przez grupę i jakie może to mieć konsekwencje w zawodzie trenera mentalnego. Otrzymają też zestaw technik i narzędzi do budowania swojej pozycji wśród innych osób i pracy nad samym sobą.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

27-28 lutego 2021

Budowanie pewności siebie, czyli obudź w sobie Olbrzyma (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Tomasz Misztal

II ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Po tym zjeździe, słuchacze będą nie tylko bardziej pewni siebie, ale też dowiedzą się w jaki sposób podnosić pewność siebie swoich klientów. W oparciu o teorie z amerykańskiej psychologii będziemy pracować nad realnym, permanentnym i skutecznym podnoszeniem wiary we własne możliwości. Słuchacze dowiedzą się i przetestują efektywne metody z zakresu własnej sprawczości.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

27-28 marca 2021

Budowanie koncentracji oraz wewnętrznego spokoju (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Aneta Moniuszko

III ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Koncentracja jest trudna, kiedy wokół roi się od bodźców. Na tym zjeździe poznasz najlepsze techniki koncentrowania się wymyślone w historii ludzkości – zarówno te najnowsze jak i te, które wymyślono ponad 3 000 lat temu. Słuchacze nauczą się również generować i utrzymywać wewnętrzny spokój – zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Poznają zestaw technik i narzędzi do obniżania stresu, koncentrowania się na tu i teraz, uświadamiania sobie swoich stanów wewnętrznych. Celem zjazdu jest nauczyć każdego uczestnika panowania nad emocjami (jeśli tego chce) i przedstawienie metod do pracy z pojedynczymi klientami i z grupami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

2 dni

24-25 kwietnia 2021

Prawo do porażki (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Daniel Janik

IV ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest uświadomienie słuchaczom, że nie ma idealnych zespołów, idealnych ludzi i idealnego życia. Prawo do porażki to umiejętność, która paradoksalnie pomaga wygrywać. Na tym zjeździe słuchacze dowiedzą się jak pogodzić się ze swoimi wadami i jak pomagać klientom w akceptowaniu porażki. Wbrew pozorom, robimy to po to, by częściej zwyciężać!

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

22-23 maja 2021

Nawyk zwyciężania – Mistrzostwo Osobiste (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Tomasz Misztal

V ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu jest omówienie źródeł energii człowieka i wprowadzenie w praktyce znacznie skuteczniejszych metod niż kawa czy napoje energetyczne do życia każdego ze słuchaczy. Po to, by we współpracy z przyszłymi klientami, trenerzy mentalni mogli generować energię wewnątrzpochodną bez uciekania się do “sztuczek” motywacyjnych.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

19-20 czerwca 2021

PR, marketing oraz personal branding + egzamin (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Aneta Moniuszko

VI ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Ostatni zjazd ma przygotować słuchaczy do mocnego wejścia na rynek trenerów mentalnych w Polsce. Wejścia z produktami, autorską koncepcją, ofertą dla klientów i z impetem. Wiedza z tego zjazdu pomoże wybudować każdemu słuchaczowi swoją markę osobistą i pozyskać klientów do pracy i dalszego rozwoju.  W ten weekend sprawdzimy także stopień przyswojenia wiedzy egzaminem pisemnym oraz ustnym, natomiast całość Akademii wieńczy uroczysta kolacja z rozdaniem certyfikatów.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

13-14 lutego 2021

Jednostka i grupa w Treningu Mentalnym (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik

I ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest wprowadzenie do treningu mentalnego oraz autopoznanie siebie. Na tym zjeździe, słuchacze przekonają się w praktyce jak są odbierani przez grupę i jakie może to mieć konsekwencje w zawodzie trenera mentalnego. Otrzymają też zestaw technik i narzędzi do budowania swojej pozycji wśród innych osób i pracy nad samym sobą.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

13-14 marca 2021

Budowanie pewności siebie, czyli obudź w sobie Olbrzyma (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Tomasz Misztal

II ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Po tym zjeździe, słuchacze będą nie tylko bardziej pewni siebie, ale też dowiedzą się w jaki sposób podnosić pewność siebie swoich klientów. W oparciu o teorie z amerykańskiej psychologii będziemy pracować nad realnym, permanentnym i skutecznym podnoszeniem wiary we własne możliwości. Słuchacze dowiedzą się i przetestują efektywne metody z zakresu własnej sprawczości.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

10-11 kwietnia 2021

Budowanie koncentracji oraz wewnętrznego spokoju (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Aneta Moniuszko

III ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Koncentracja jest trudna, kiedy wokół roi się od bodźców. Na tym zjeździe poznasz najlepsze techniki koncentrowania się wymyślone w historii ludzkości – zarówno te najnowsze jak i te, które wymyślono ponad 3 000 lat temu. Słuchacze nauczą się również generować i utrzymywać wewnętrzny spokój – zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Poznają zestaw technik i narzędzi do obniżania stresu, koncentrowania się na tu i teraz, uświadamiania sobie swoich stanów wewnętrznych. Celem zjazdu jest nauczyć każdego uczestnika panowania nad emocjami (jeśli tego chce) i przedstawienie metod do pracy z pojedynczymi klientami i z grupami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

2 dni

15-16 maja 2021

Prawo do porażki (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Daniel Janik

IV ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest uświadomienie słuchaczom, że nie ma idealnych zespołów, idealnych ludzi i idealnego życia. Prawo do porażki to umiejętność, która paradoksalnie pomaga wygrywać. Na tym zjeździe słuchacze dowiedzą się jak pogodzić się ze swoimi wadami i jak pomagać klientom w akceptowaniu porażki. Wbrew pozorom, robimy to po to, by częściej zwyciężać!

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

12-13 czerwca 2021

Nawyk zwyciężania – Mistrzostwo Osobiste (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Tomasz Misztal

V ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu jest omówienie źródeł energii człowieka i wprowadzenie w praktyce znacznie skuteczniejszych metod niż kawa czy napoje energetyczne do życia każdego ze słuchaczy. Po to, by we współpracy z przyszłymi klientami, trenerzy mentalni mogli generować energię wewnątrzpochodną bez uciekania się do “sztuczek” motywacyjnych.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

10-11 lipca 2021

PR, marketing oraz personal branding + egzamin (kliknij po szczegóły)

Prowadzący:  Aneta Moniuszko

VI ZJAZD AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

CEL ZJAZDU:
Ostatni zjazd ma przygotować słuchaczy do mocnego wejścia na rynek trenerów mentalnych w Polsce. Wejścia z produktami, autorską koncepcją, ofertą dla klientów i z impetem. Wiedza z tego zjazdu pomoże wybudować każdemu słuchaczowi swoją markę osobistą i pozyskać klientów do pracy i dalszego rozwoju.  W ten weekend sprawdzimy także stopień przyswojenia wiedzy egzaminem pisemnym oraz ustnym, natomiast całość Akademii wieńczy uroczysta kolacja z rozdaniem certyfikatów.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00

 2 dni

BONUS – godzinny, zamknięty, dedykowany LIVE z Jakubem B. Bączkiem

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Programie bez podania przyczyny oraz prawo do edukacji hybrydowej (na czas trwania pandemii), przy zachowaniu wartości merytorycznej prowadzonych zajęć.

REKRUTACJA

Program

Program Akademii skierowany jest do osób, które uwielbiają się rozwijać, lubią pracować z ludźmi i pomagać im w ich rozwoju, i które mogą potencjalnie odnieść sukces na rynku Treningu Mentalnego (i którym chcemy w tym pomóc). Zapraszamy do rezerwacji miejsca, po której poprosimy o wypełnienie formularza (zastrzegając sobie jednocześnie prawo nie przyjęcia kandydata bez podania przyczyn).

Zdobądź umiejętności, dzięki którym marzenia się... SPEŁNIA!

– Chcesz doświadczyć na własnej skórze, jak wygląda praca z Mistrzami Świata?
– Wiesz, jak ważna jest mentalność i chcesz w najlepszy możliwy sposób nauczyć się zarządzać samym sobą?
– Marzysz o tym, by realizować wielkie cele i pomagać innym osiągać sukcesy?
– Czujesz, że bycie Trenerem Mentalnym to Twoje powołanie?

Wyślij aplikację i dołącz do wybranej edycji (póki jeszcze są wolne miejsca)!

*W trosce o zapewnienie najwyższej jakości Uczestnikom naszej Akademii, liczba dostępnych miejsc jest ograniczona (w przypadku liczby Uczestników mniejszej, niż 15, zastrzegamy sobie prawo do anulowania startu Akademii). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, wpłata zwrotnej zaliczki w wysokości 2000 zł, która powinna zostać opłacona do 10 dni od zgłoszenia oraz formularz internetowy udostępniany po opłaceniu zaliczki.

ZAUFALI NAM

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Twórca - Jakub B. Bączek

Jego największą dumą są sukcesy Klientów. Współpracował między innymi z takimi uznanymi markami jak UEFA, Walt Disney, PZPN, PZPS, Play, Coca-Cola, PZU, Greenpeace, Warner Bros i inni (jest tych Klientów dużo więcej).

Jest jednak tak samo dumny z pracy z młodą managerką, która stworzyła w swojej firmie nowe kanały sprzedaży w ciągu tygodnia po sesji ze nim, jak i z pracy z selekcjonerem kadry narodowej siatkarzy (Stéphane Antiga) w 2014 roku.

Ma wśród Klientów sportowców, aktorów, innych mówców, wielu biznesmenów i prezesów różnych Firm, ale też młodych przedsiębiorców, psychologów i managerów. Każdy ich sukces to jego paliwo…

Teraz, wraz ze swoimi Trenerami, chce przekazać Tobie to, czego sam miał przyjemność doświadczyć pracując z wszystkimi tymi wspaniałymi ludźmi. I zaprasza Cię serdecznie do wstąpienia do Akademii Trenerów Mentalnych™.

Szczegóły

Zapraszamy Cię do naszego świata, w którym marzenia się nie spełniają – marzenia się… SPEŁNIA! Gdzie poznasz sprawdzony system, zastosowany m.in. podczas pamiętnych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, kiedy to nasza reprezentacja sięgnęła po złoty medal. O czym m.in. będziemy mówić?

W jaki sposób pracować w Treningu Mentalnym z jednostką a w jaki z grupą? Czym jest Nawyk Zwyciężania i jak go u siebie wytworzyć? Co mają ze sobą wspólnego Pewność Siebie i Prawo Do Porażki? Jakie są Nowoczesne Metody Pracy Psychologicznej i jak wykorzystać je praktycznie w Treningu Mentalnym? W jaki sposób stworzyć swoją silną markę osobistą, tworzyć produkty oraz kontaktować się z mediami?

Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdziesz biorąc udział w Akademii Trenerów Mentalnych™. Akademii, która w pełni przygotuje Cię do wykonywania Zawodu Przyszłości.

Wybierz swoją edycję i… do zobaczenia na zjazdach! 🙂

Opłaty

Inwestycja w studium, jakim jest Akademia Trenerów Mentalnych™, dla wszystkich Edycji wynosi 19 900 zł (w tym 23% VAT). Zaliczka 2 000 zł jest wliczana w tę kwotę.

Istnieje możliwość skorzystania z płatności ratalnej, a ilość to od 2 do 6 rat 0% lub nawet 36 rat w systemie TPay RATY. Sprawdź, jak może wyglądać dogodny harmonogram spłat na biuro@mental-power.pl.

Dołącz do Akademii!
Już teraz wpłać zwrotną zaliczkę 2 000 zł i daj nam maksymalnie 3 dni robocze na przesłanie maila z potwierdzeniem i dalszymi szczegółami.

Nasze konto:
JBB International Sp. z o.o. Sp. komandytowa, mBank
Nr konta: 71 1140 2004 0000 3602 7954 6777
w tytule przelewu: ATM (tutaj wpisz miasto) – zaliczka

ZAPRASZAMY!