OGÓLNE WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ Kliknij tutaj

Akademia Trenerów Mentalnych – Zjazd Absolwentów 2020

Akademia Trenerów Mentalnych – Zjazd Absolwentów 2020

Warto się spotykać, wzajemnie inspirować, wymieniać doświadczeniami i tym, co zmieniło się w ostatnim czasie :) Właśnie dlatego postanowiliśmy co roku organizować Zjazd Absolwentów dla naszych Trenerów, który zawsze jest darmowy i na który zapraszamy wyjątkowego Gościa Specjalnego :) W tym roku, dokładnie 28 listopada 2019 w naszym Zjeździe udział wzięło 120 osób, które przeszły nasz program szkoleniowy...

Trener Mentalny

Wierzymy w to, że trener mentalny to zawód przyszłości. Potwierdzają to zresztą najnowsze badania, z których jasno wynika, że umiejętności miękkie oraz inteligencja emocjonalna są tym, co będzie robić (i już robi) różnicę w każdej dziedzinie życia.

Cieszymy się, widząc, jak nasi Absolwenci prężnie działają i odnoszą sukcesy – pracując z ludźmi w sesjach indywidualnych, inspirując i wspierając dzieci i młodzież w budowaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości, pomagając sportowcom w osiąganiu lepszych efektów czy prowadząc warsztaty i szkolenia dla biznesu, który jak nigdy potrzebuje otworzyć się na aspekty psychologiczne i mentalne, by lepiej radzić sobie z wyzwaniami szybko zmieniającego się świata.


Od początku celem naszych spotkań jest połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dlatego też poza częścią networkingową, jest również przestrzeń na inspirację i rozwój – nową wiedzę i narzędzia do pracy z ludźmi. Dlatego poza rozmowami przy kawie i herbacie był również czas na merytorykę…

W pierwszej kolejności wystąpił nasz Gość, znana dziennikarka telewizyjna i radiowa, działaczka społeczna, trenerka i mentorka oraz prezeska fundacji Sukces Pisany Szminką – Olga Kozierowska. Po niej na scenie pojawiły się Agnieszka, Marta oraz Patrycja, Absolwentki różnych edycji Akademii, by podzielić się swoją historią i działaniami podejmowanymi w zakresie treningu mentalnego. Następnie wystąpił Jakub B. Bączek, pomysłodawca i twórca naszej Szkoły Trenerów, czyli Akademii Trenerów Mentalnych. Oj, działo się, działo!

Cudownie było się znów zobaczyć, wymienić kilka słów, zainspirować i… spotkać na „afterze” w gronie osób ze „swojej” edycji 🙂 Piękne jest to, że mimo, iż spotkanie odbywało się w środku tygodnia, tak wiele osób przybyło na nasz Zjazd, także z najdalszych zakątków Polski. Dzięki temu wiemy, że to, co robimy ma sens!

Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie i już zapraszamy na przyszły rok.

Zespół #MentalPower

 

 

, , , , , ,

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *