Tomasz Kobielski

W biznesie pracuje od ponad 20 lat. Pierwsze lata w tworzących się w Polsce w latach 90-tych komercyjnych stacjach radiowych. Przebył drogę od handlowca do dyrektora zarządzającego agencji reklamowej tworząc zespoły sprzedażowe.

Od 17 lat prowadzi własną działalność rozwijając z sukcesem agencje wyprawową „Adventure24.pl” , która powstała z pasji do gór i doświadczenia w biznesie. Jeden z pierwszych Polaków – zdobywców „Korony Ziemi”, ciągle aktywny himalaista oraz przewodnik górski. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i aktualnie jej wykładowca na Wydziale Zarządzania.

W swojej działalności tour operatorskiej organizator wielu ciekawych wypraw m.in. dla wyprawy Martyny Wojciechowskiej na Mt. Everest, a także akcji społecznych i charytatywnych.

Z sukcesem poprowadził na szczyt Kilimandżaro grupę pacjentów po przeszczepach szpiku kostnego w ramach akcji „Szpik na Szczyt”. Trener mentalny tych, którzy chcą zdobyć swój „Everest” , ten faktyczny, a także biznesowy. Chcesz zdobyć swój szczyt? Koniecznie skontaktuj się z Tomaszem:

T.KOBIELSKI@MENTAL-POWER.PL

 

 

Więcej odnośnie samego treningu mentalnego:

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.