Szkolenie: Strategie najlepszych sportowców

UMYSŁ MISTRZA, MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCY

...czyli TRENING MENTALNY jako nieodłączny element przygotowań sportowca. Najlepsi sportowcy są świetnie przygotowani nie tylko pod kątem fizycznym, technicznym i taktycznym - to przede wszystkim osoby, dysponujące tzw. silną psychiką,, których cechuje ogromna ambicja, motywacja i determinacja. W dzisiejszym profesjonalnym sporcie to najczęściej na płaszczyźnie mentalnej rozstrzyga się kto zostanie zwycięzcą, a kto wyląduje poza podium. Trening mentalny i psychologia sportu to tematy, obok których nie można dziś przejść obojętnie! Weź udział w szkoleniu i poznaj strategie Mistrzów, takich jak: Michael Phelps, Serena Williams, Anita Włodarczyk czy Adam Małysz. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej lub od razu...

Z Danielem pracuję od prawie 2 lat. Łączy w sobie ogromną wiedzę oraz pasję – do sportu, rozwoju osobistego i zwiększania osobistej skuteczności. Do dlatego zaproponowałem mu napisanie wspólnej książki oraz oddałem w opiekę jedną z moich firm #MentalPower oraz projekt mojego życia, czyli Akademię Trenerów Mentalnych, na której jest też wykładowcą. Jeśli zależy Ci na tym, żeby osiągać więcej, ten tropiciel Strategii Najlepszych Sportowców jest właściwą osobą. Polecam!
Jakub B. Bączek – Mistrz Świata w siatkówce

ZAPISZ SIĘ na szkolenie, dowiedz się oraz poczuj na własnej skórze:

Kim są najlepsi sportowcy i co odróżnia ich od pozostałych?

Jak skutecznie wyznaczać cele, by motywowały długofalowo?

Jak okiełznać presję? (5 sposobów)

Kiedy znaleźć czas na trening mentalny (w i tak już zapełnionym planie dnia)?

W ilu procentach sukces w sporcie zależy od głowy?

Jak wprowadzić się w odpowiednie nastawienie przed rywalizacją?

Jak skutecznie używać treningu wyobrażeniowego?

W jaki sposób wartości determinują grę i jak to zastosować w praktyce?

CZY WIESZ, ŻE...

✔ Michael Phelps potrafił wyznaczać sobie cele wynikowe, które później osiągał z dokładnością do setnych sekundy?

✔ Pete Sampras, legenda tenisa ziemnego, swoją autobiografię zatytułował UMYSŁ MISTRZA?

✔ Anita Włodarczyk, nasza Mistrzyni lekkoatletyki, od wielu już lat zagłębia się w psychologię sportu i praktykuje trening mentalny?

✔ Serena Williams ma specjalny notatnik, w którym zapisuje (także podczas przerw w meczach) swoje przemyślenia, motywujące cytaty i inne, przydatne w rozwoju jej gry, rzeczy?

✔ Pep Guardiola, gdy jeszcze był trenerem Barcelony, przygotował swoim zawodnikom emocjonujący film (wizualizację ich drogi), który puścił przed finałem Ligi Mistrzów (wygranym)?

✔ Adam Małysz swoje największe sukcesy zaczął osiągać po rozpoczęciu współpracy z psychologiem sportu (choć chwilę wcześniej myślał nawet o zakończeniu kariery)?

✔ Phil Jackson, podczas prowadzenia Chicago Bulls oraz Los Angeles Lakers (z którymi zdobył wspólnie 11 mistrzostw NBA) na stałe współpracował z ekspertem psychologii i mindfulness?

Dlatego i Ty skorzystaj z narządzi, które po prostu działają!

PROGRAM SZKOLENIA

Blok 1 - Kim są najlepsi sportowcy, czym jest trening mentalny i jak to się łączy?

Blok 3 - Jak skutecznie zarządzać stresem (5 konkretnych sposobów)?

Blok 2 - Myśli i emocje w służbie Twojego dobrego występu

Blok 4 - Cel, motywacja i determinacja - mój plan działania!

DANIEL JANIK, czyli kilka słów o prowadzącym

✔ Trener mentalny

✔ Manager projektu #MENTALPOWER

✔ Wykładowca na AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

✔ Współpracuje ze sportowcami różnych dyscyplin (m.in. piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka czy skoki narciarskie)

✔ Jego publikacje ukazały się m.in. w magazynach Asystent Trenera, Benefit oraz portalu Handballnews.pl

✔ Były zawodowy piłkarz ręczny (bramkarz), instruktor piłki ręcznej

✔ Pasjonat sportu i jego psychologicznych aspektów

✔ Tropiciel STRATEGII NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW

Mój cel jest jasny: wspomóc sportowca w regularnym osiąganiu jak najlepszych wyników - na miarę jego marzeń, możliwości i włożonej pracy. Moje motto brzmi:

NIEWAŻNE SKĄD POCHODZISZ - WAŻNE DOKĄD ZMIERZASZ!

Pomyśl, co by było, gdybyś odpowiednie myśli i nastawienie potrafił generować niemal na zawołanie? Jak wpłynęło by to na Twoją grę i - w konsekwencji - wyniki?

GDZIE? W Katowicach
KIEDY? 14.04.2018 w godzinach 10:00 - 17:30
CENA? 499 zł*

(*do 19.03.2018 - 249 zł, do 03.04.2018 - 299 zł, do 08.04.2018 - 399 zł, od 09.04.2018 - 499 zł)

*Cena zawiera materiały szkoleniowe oraz całodzienne przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, soki, ciastka/owoce)

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/zmiany terminu szkolenia.

Poznaj opinie Uczestników I edycji:

Wyjechałam z Warszawy po szkoleniu Strategie najlepszych sportowców z głową pełną wiedzy. Postanowiłam: wdrażam natychmiast. Dlaczego? Bo czułam, że to działa. Pierwsze 3 dni to zadania wokół mnie, które wykonałam jako plan podczas ćwiczeń. Jasno określiłam cele i działania. Dostaliśmy gotowe rozwiązania, recepty, które wystarczy wdrożyć. Uniwersalne techniki pracy, które dają siłę, relaks, determinację, by walczyć o marzenia swoje i swoich podopiecznych. Jestem trenerem mentalnym, jestem mamą dzieci, które uprawiają sport. Strategie najlepszych sportowców wdrażam natychmiast u siebie, dzieci, w drużynach sportowych oraz u swoich podopiecznych, a także w biznesie. Dlaczego ? Bo to są dobre, szczegółowo opracowane i fantastycznie przedstawione sposoby, jak skutecznie pracować na sukces. Polecam .

- Aneta Opała

Danielu Twoje szkolenie to była mentalna petarda!!! Łykałam treści jak gęsi kluski, cały dzień na wdechu. Minęły dwa dni, a ja cały czas w głowie układam plany dalszego działania. Jestem w trakcie studiów coachingowych, a Twoje szkolenie tylko utwierdziło mnie w tym, co chcę dalej robić. Jeszcze raz ogromniaste DZIĘKUJĘ!!!
- Martyna Radłowska

Lubię, kiedy przytaczana wiedza połączona jest z realnymi przykładami wykorzystania. Sam trening mentalny w sporcie można przełożyć na życie rodzinne i zawodowe. To nie tylko sztuka wygrywania dla sportowców, ale pożyteczna wiedza dla nas samych, niezwiązanych ze sportem wyczynowym. Fajnie jest przekonać się, że wielkie gwiazdy to też ludzie. Mają swoje czasami złe nawyki, walczą ze stresem, muszą szukać motywacji do kolejnego działania. Zupełnie tak samo jak my. I dobrze jest ich podpatrywać jak radzą sobie ze swoimi słabościami!
- Robert Sławiński

Świetne szkolenie. STRATEGIE NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW - wiedza poparta doświadczeniem Twojej osoby, zarówno jako zawodnika, a teraz jako trenera mentalnego. Pełna pula narzędzi do pracy ze sportowcami, a także do wykorzystania w biznesie, jak i w życiu codziennym. Dużo wiedzy i praktyki przekazanej w sposób zrozumiały i klarowny. No i oczywiście Twoja energia i pasja, wobec której nie można zostać obojętnym. Jestem pod ogromnym wrażeniem i jestem wdzięczna, że mogłam tam być i czerpać wiedzę od osoby, która wkłada w to dużo serca. Dziękuję jeszcze raz.
- Kamila Kuciapska

Na szkolenie przyjechałam z moim niespełna 15 letnim Synem (piłkarz ręczny). Chciałam żeby posłuchał jak robią to NaJlepsi sportowcy. Co takiego trzeba zrobić aby osiągnąć szczyt? Jak motywować siebie i innych (to innych to dla mnie)? I co? I oboje wróciliśmy mega zadowoleni. Wiedza przekazana w przejrzysty sposób, na wielu przykładach, z dużą dawką humoru i co najważniejsze jest to wiedza do wykorzystania nie tylko w sporcie, ale również w życiu codziennym i biznesie. Polecam serdecznie!
- Zofia Hryniewicz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Treningiem Mentalnym zajmujemy się zawodowo, mamy w swoim dorobku wiele medali w przeróżnych dyscyplinach (w tym złoty medal Mistrzostw Świata). Wiemy, w czym tkwi sekret #MentalPower i jak tę siłę uwolnić. I sprawia nam ogromną radość i satysfakcję, gdy współpracujący z nami sportowcy rosną i osiągają sukcesy ?