Robert Pacierpnik

Autor „Zwycięskiej przewagi” – treningu wyobrażeniowego, który  idealnie przygotuje Cię do zawodów do strony mentalnej. Pomaga również tym sportowcom, którzy z różnych życiowych przyczyn: kontuzji, macierzyństwa lub chwili słabości, odpuścili swoje marzenia. Pomaga tym, którzy ponownie wsłuchali się w głos swojego serca i jeszcze raz zapragnęli zwyciężać. Obiecuje, że nie będzie lekko, bo po prostu wie, że nie ma łatwych rozwiązań w drodze po marzenia. Do jego największych sukcesów jako trenera mentalnego należy współpraca z Natalią Pacierpnik oraz jej zwycięski powrót po przerwie macierzyńskiej, ponowne zakwalifikowanie się do kadry, zdobycie kwalifikacji olimpijskiej dla Polski i 11 miejsce na IO w RIO.

Pragniesz, uzyskać przewagę nad konkurencją w trakcie startu ? Marzysz o zwycięskim powrocie do uprawiania sportu? Napisz teraz do Roberta, by wrócić do tego co kochasz, a Twoje starty dawały Ci ogromną satysfakcję i przewagę na wagę zwycięstwa.

R.PACIERPNIK@MENTAL-POWER.PL

Więcej o przygotowaniu mentalnym sportowca:

(czyli m.in. o tym, w jaki sposób trening mentalny może Ci pomóc osiągać lepsze wyniki)

Daniel Janik

Trener mentalny, autor, sportowiec. Jest jednym ze studentów Jakuba B. Bączka, który udowadnia, że marzenia się SPEŁNIA!

+ 48 733 858 858

Trening mentalny w sporcie – poznaj szczegóły !