Robert Dorosz

Zawodnik Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w ośmioletniej karierze sportowca, wielokrotnie utytułowany, zdobywca 1 miejsca w Rajdach Terenowych Baja Poland. III Miejsce w Pucharze Polski 2016 r. Biega, pływa, jeździ na rowerze, czyta, obserwuje i analizuje, wszystko po to aby zachowywać najwyższy poziom fizyczny i mentalny. Kierujący się mottem, że najlepsze dopiero przed nami.

Mąż z 23 letnim stażem, ojciec dwóch realizujących Swoje pasje synów, przyjaciel i motywator. Promotor najprostszych idei, pasjonujący się rozwojem osobistym, motywacją oraz otwartością na zmiany. Żyje by zwyciężać. Skupienie na obserwacji własnych działań, ich analiza, spokój i ciągła poprawa przynosi zawsze wymierne rezultaty. Jeśli wiesz, co robić i będziesz to stosował, uzyskasz zamierzony wynik.

W sporcie pragniemy zwyciężać, odnosić największe Sukcesy i osiągać najwyższe trofea. Otóż potencjał, który ma przeogromny wpływ na nasze Sukcesy i osiągnięcia drzemie wewnątrz nas, trzeba się tylko dowiedzieć jak go wydobyć, jak się nim posługiwać a następnie odpowiednio stosować. Naucz się czerpać w pełni ze swoich ogromnych możliwości, wykorzystaj swój potencjał maksymalnie i osiągaj wymarzone Sukcesy.

Jeśli czujesz, że jest to Twój czas, że mógłbyś jeszcze więcej, ale coś nie idzie, nie wiesz co jest przyczyną, napisz do mnie, popracujemy nad rozwiązaniem. Razem poszukamy przyczyny, znajdziemy ją i usuniemy. Wprowadzimy nowe, skuteczne sposoby na osiągnięcie Twoich celów.

R.DOROSZ@MENTAL-POWER.PL

Więcej odnośnie samego treningu mentalnego:

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.