Magdalena Pasadyn 2

Magdalena Pasadyn

Lekarz dentysta, ekspert ds. profilaktyki, wykładowca, szczęśliwa mama, autorka publikacji, założycielka i prezes Fundacji, ambasadorka kampanii społecznych promujących świadomy i zdrowy styl życia. Ceniona  za szeroką wiedzę, niespotykaną empatię, działanie z pasją i niesamowitą skuteczność.

Z dużym powodzeniem opracowuje i wdraża indywidualne programy poprawy jakości życia, których efektem jest zwiększenia efektywności w życiu i w biznesie dla osób indywidualnych i firm.

Jeśli chcesz  poprawić jakość i komfort swojego życia, zwiększyć skuteczność, świadomie kreować własny styl życia, zbudować swoje zdrowie, pewność siebie i nauczyć się jak praktycznie zarządzać potencjałem swojego umysłu to napisz teraz bezpośrednio do Magdy i umów się na sesję treningu mentalnego. Pamiętaj, że  zasługujesz na takie życie o jakim marzysz! A zdrowie i szczęście to świadomy wybór każdego z nas!

M.PASADYN@MENTAL-POWER.PL

Więcej odnośnie samego treningu mentalnego:

Daniel Janik - kontakt

Daniel Janik

Trener mentalny, autor, sportowiec. Jest jednym ze studentów Jakuba B. Bączka, który udowadnia, że marzenia się SPEŁNIA!

Trening mentalny w sporcie – poznaj szczegóły !