Krzysztof Zając1

Krzysztof Zając

Pasjonat zdrowego trybu życia, innowator, przedsiębiorca – współwłaściciel kilku spółek. W erze wszechobecnej rewolucji technologicznej kieruje się podejściem H2H, skupiając swoją uwagę nie tylko na Klientach, ale na ludziach otaczających go każdego dnia.

Praktyk, którego codzienność to zarządzanie firmą, tworzenie projektów, efektywna organizacja czasu pracy i szeroko pojęta współpraca z ludźmi. W życiu kieruje się zasadą: Szczerość i szacunek, wiedząc, że na tych wartościach buduje się prawdziwe i silne relacje będące podstawą do szczęśliwego życia rodzinnego i zawodowego. Jego 15-letnie doświadczenie zawodowego strażaka ma ogromny wpływ na wytrwałość w dążeniach do celu, odpowiedzialność, niekończącą się motywację, a także szybkość podejmowania decyzji.

Twoja firma nie funkcjonuje w sposób jaki oczekujesz? Zarządzanie biznesem przysparza Ci problemów? Chciałbyś efektywnie zarządzać ludźmi? Zainwestuj w siebie i poznaj siłę treningu mentalnego – pozwól sobie na lepsze dziś i jutro, kontaktując się teraz!

K.ZAJAC@MENTAL-POWER.PL

Więcej odnośnie samego treningu mentalnego:

Daniel Janik - kontakt

Daniel Janik

Trener mentalny, autor, sportowiec. Jest jednym ze studentów Jakuba B. Bączka, który udowadnia, że marzenia się SPEŁNIA!

Trening mentalny w sporcie – poznaj szczegóły !