Konrad Łabno

Konrad Łabno

Mówca i online marketer. Pierwsze projekty marketingowe zrealizował już w wieku 17 lat, rozwijał swoje umiejętności w kierunku budowania wizerunku marki oraz skutecznej reklamy w sieci. Pomaga firmom w budowaniu projektów internetowych i strategii sprzedaży online. Jest twórcą wyjątkowego kursu personal brandingu, opartego o trening mentalny, który pomaga zbudować potężną markę osobistą opartą na wartościach jakimi kierujemy się w życiu. Jest założycielem zautomatyzowanej platformy sprzedaży wiedzy online – narzędzia dla ekspertów.

Pasjonat entuzjazmu, motywacji i spełniania marzeń. W pełni świadomy tego, że efektywność i komunikacja, są mocnym fundamentem osiągania osobistego sukcesu. To również fundamenty wprowadzania wysokiej wydajności Twojego zespołu. Z zamiłowania mówca-motywator.

Brak planu, strategii działania marki, widoczności w sieci? Masz pomysł na biznes w internecie, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz motywacji dla zespołu? Szukasz efektów? Napisz do Konrada i rozwijaj się dzięki treningowi mentalnemu.

K.LABNO@MENTAL-POWER.PL

Więcej odnośnie samego treningu mentalnego:

Daniel Janik - kontakt

Daniel Janik

Trener mentalny, autor, sportowiec. Jest jednym ze studentów Jakuba B. Bączka, który udowadnia, że marzenia się SPEŁNIA!

+ 48 733 858 858

biuro@mental-power.pl

Trening mentalny w sporcie – poznaj szczegóły !