Katarzyna Hajduga - treningi mentalne

Katarzyna Hajduga

Trener mentalny z wykształceniem medycznym oraz szeroką wiedzą z zakresu psychologii. Wiedzę i kompetencje zawsze przekłada na doświadczenie. Trenowała lekką atletykę oraz praktykowała różne sporty (m.in. pływanie, crossfit). Wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu własnej sprawności było pewną formą sportu, gdyż codzienny wysiłek i mentalne nastawienie okazało się drogą do sukcesu. Swoją pracę dedykuję sportowcom zawodowym i amatorom, którzy chcą poradzić sobie z własnymi ograniczeniami, wyznaczać sobie cele i efektywnie je realizować. Jej szczególną intencją jest praca ze sportowcami niepełnosprawnymi, by sięgali po najlepsze wyniki i by ich jakość życia była najwyższa z możliwych. Chce, by każdy w swojej głowie mógł zarządzać, gdzie kieruje swoją siłę i działanie.  Swoją pracę kieruję też do rodziców dzieci niepełnosprawnych, by mogli pozostać w swojej sile pomimo trudności dnia codziennego.

Uwierz,  że umysł nie ma limitów, nawet jeśli ciało działa po swojemu. Przełam swoje ograniczenia dzięki współpracy z Katarzyną. NAPISZ TERAZ:

K.HAJDUGA@MENTAL-POWER.PL

Więcej odnośnie samego treningu mentalnego sportowców:

Daniel Janik - kontakt

Daniel Janik

Trener mentalny, autor, sportowiec. Jest jednym ze studentów Jakuba B. Bączka, który udowadnia, że marzenia się SPEŁNIA!

+ 48 733 858 858

biuro@mental-power.pl