Akademia trenerów mentalnych™

EDYCJA Poznań – START: 26-27 maja 2018

Zdobądź Zawód Przyszłości!

Zarażaj pasją, inspiruj, motywuj i uwalniaj w ludziach drzemiący w nich potencjał! Trening Mentalny to uniwersalna odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy otwierają się na możliwości tkwiące w każdym z nas. Skorzystaj ze sprawdzonego programu - dołącz do Akademii Trenerów Mentalnych™

POZNAŃ, WARSZAWA, KATOWICE, GDAŃSK

Akademia Trenerów Mentalnych™ to całoroczny program, podczas którego kompleksowo i dogłębnie poznasz tajniki Treningu Mentalnego. Stworzony w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, socjologiczne, neurobiologiczne, endokrynologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie gwarantuje, że po przejściu tego procesu już nic nie będzie takie samo. Uzyskasz wiedzę i kompetencje , które nie tylko pozwolą Ci na szczęśliwsze i pełniejsze życie, ale również będziesz gotów, by uczyć tego innych – sportowców, biznesmenów i wszystkich tych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia! Obecnie trwa rekrutacja na edycje w Poznaniu (start V 2018), Warszawie (start X 2018), Katowicach (start XI 2018) oraz Gdańsku (start I 2019) – dokładne terminy dostępne poniżej w bloku „Program”

Poznaj opinie Uczestników I Edycji:

»Akademia Trenerów Mentalnych to jest takie miejsce, gdzie uczymy się przede wszystkim praktycznej wiedzy. Tutaj rzeczywiście jest trochę teorii, natomiast - co mi się niezwykle podoba - to tzw. Narzędziownia Trenera.«
- Aneta Moniuszko

»Akademia to idealne miejsce do tego, bym mógł realizować swoje marzenia pomagania innym ludziom, pomagania sportowcom, pomagania biznesmenom w tym, żeby osiągali swoje cele.«
- Piotr Matulka

»Gdzieś na początku czułam, że Akademia Trenerów Mentalnych to dla mnie osobiście możliwość bardzo dużego rozwoju osobistego i w którymś momencie - na etapie wybierania - poczułam też, że to jest dobry sposób na pomoc innym osobom.«
- Anna Dragun-Damian

Spotykają się tutaj właściciele firm, prezesi, menedżerowie, trenerzy… Ludzie, których napędza miłość do tego, co robią oraz chęć dzielenia się tą widzą z innymi – swoimi klientami, pracownikami, sportowcami. U nas znajdziesz konkretną i praktyczną wiedzę, doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych biznesów, sukcesy (w tym medale Mistrzostw Świata), humor i dystans oraz usłyszysz o tym, o czym nie wszyscy chcą mówić – o upadkach i błędach, które przecież także są nieodłączną częścią naszego życia! To miejsce, w którym:

– Otrzymasz najlepszą wiedzę praktyczną opartą na badaniach naukowych (m.in. o tym, jak motywować do zwycięstwa, prowadzić wizualizację i praktykować medytację oraz mindfulness)

– Doświadczysz zajęć, opartych na doświadczeniach zebranych w ponad 10 krajach

– Uzyskasz wiedzę i doświadczenie od znanych i szanowanych ekspertów (naszych Trenerów oraz Gości Specjalnych)

– Zyskasz większą świadomość siebie oraz obudzisz zdrowe, wysokie poczucie własnej wartości

– Wysoka jakość idzie w parze z dystansem do siebie, otwartością i praktyką

– Otrzymasz około 100 narzędzi oraz gotowy system pracy Trenera Mentalnego

– Nabędziesz umiejętności, dzięki którym marzenia się SPEŁNIA!

8 weekendowych zjazdów...

128 h praktycznej, sprawdzonej w boju wiedzy...

5-ciu niesamowitych Gości Specjalnych...

Świetna atmosfera i nieograniczone wręcz możliwości...

Jedna Akademia

Akademia Trenerów Mentalnych™

Doświadcz na własnej skórze, jak „od kuchni” wygląda praca z Mistrzami Świata!

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH™

Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków - Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

Motywacja!

Trening mentalny to fenomenalne narzędzie, dzięki któremu podnosimy poziom i satysfakcję z życia wielu ludzi (sportowców, biznesmenów, managerów). Zapisz się do naszej Akademii Liderów Mentalnych™ i zobacz, jak wygląda praca z najlepszymi. Jeśli chcesz pomagać innym, korzystając z narzędzi treningu mentalnego, a w przyszłości – być może nawet dołączyć do naszego grona – wyślij aplikację.

Level Up!

Zmiana to jedyna stała w świecie… Można jednak nią zarządzać, jeśli pozna się zasady funkcjonowania naszego umysłu oraz nauczy panowania nad naszymi myślami i emocjami. To potężna broń, tak bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach. Zobacz, jak się nią posługiwać w życiu swoim i swoich klientów. Pomóż sobie i innym wejść na wyższy poziom osiągnięć i satysfakcji, które płyną ze spełnionego życia!

Przykładowi Trenerzy
Poznaj naszych trenerów mentalnych oraz wspaniałych Gości, ekspertów w swoich dziedzinach, którzy z radością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
(Lista Wykładowców na poszczególnych Edycjach Akademii może się różnić)
plus

Jakub B. Bączek

Trener Mentalny

plus

Jacek Santorski

Psycholog Biznesu

plus

Stéphane Antiga

Mistrz Świata w Siatkówce

plus

Otylia Jędrzejczak

Mistrzyni Olimpijska

plus

Daniel Janik

Trener Mentalny

plus

Wojciech Eichelberger

Psycholog, doradca biznesu

plus

Beata Kapcewicz

Executive Career Coach

plus

Krzysztof Ignaczak

Mistrz Świata w Siatkówce

plus

Rafał Ohme

Pionier neuronauki

plus

Piotr Zielonka

Ekonomista behawioralny

plus

Kamil Lizurej

Trener mentalny

plus

Iwona Guzowska

Mistrzyni Świata

plus

Artur Siódmiak

Srebrny medalista MŚ

plus

Aneta Moniuszko

Trener Mentalny

plus

Nikolay Kirov

Wykładowca MBA

plus

Leszek Krowicki

Trener Reprezentacji Polski

Program Akademii Trenerów Mentalnych™
Edycje GDAŃSK, POZNAŃ i WARSZAWA – 2018 i 2019

Jakub B. Bączek oraz Trenerzy #MentalPower (działający pod merytorycznym patronatem Jakuba) oraz wspaniali Goście Specjalni zapraszają do Akademii Trenerów Mentalnych™. To autorski program oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu międzynarodowych firm a także współpracy z biznesmenami oraz sportowcami różnych dyscyplin (w tym Mistrzami Świata i Olimpijczykami).
(kliknij w temat zjazdu, by poznać szczegóły)

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Programie bez podania przyczyny, przy zachowaniu wartości merytorycznej prowadzonych zajęć.

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Jednostka i grupa w Treningu Mentalnym (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest autopoznanie siebie. Każdy słuchacz dowie się jaki ma typ charakterologiczny i co to oznacza. Dodatkowo na tym zjeździe, słuchacze przekonają się w praktyce jak są odbierani przez grupę i jakie może to mieć konsekwencje w zawodzie trenera mentalnego. Otrzymają też zestaw technik i narzędzi do budowania swojej pozycji wśród innych osób i pracy nad samym sobą.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 19-20 stycznia 2019 roku

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Budowanie pewności siebie, czyli obudź w sobie Olbrzyma (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej, Daniel Janik

CEL ZJAZDU:
Po tym zjeździe, słuchacze będą nie tylko bardziej pewni siebie, ale też dowiedzą się w jaki sposób podnosić pewność siebie swoich klientów. W oparciu o teorie z amerykańskiej psychologii będziemy pracować nad realnym, permanentnym i skutecznym podnoszeniem wiary we własne możliwości. Słuchacze dowiedzą się i przetestują efektywne metody z zakresu własnej sprawczości.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 16-17 lutego 2019 roku

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Prawo do porażki, czyli obudź w sobie karła (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik, Kamil Lizurej

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest uświadomienie słuchaczom, że nie ma idealnych zespołów, idealnych ludzi i idealnego życia. Prawo do porażki to umiejętność, która paradoksalnie pomaga wygrywać. Na tym zjeździe słuchacze dowiedzą się od Jakuba B. Bączka i Jacka Santorskiego jak pogodzić się ze swoimi wadami i jak pomagać klientom w akceptowaniu porażki. Wbrew pozorom, robimy to po to, by częściej zwyciężać!

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 16-17 marca 2019 roku

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Tu i teraz – metody polepszania koncentracji (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Koncentracja jest trudna, kiedy wokół roi się od bodźców. Na tym zjeździe poznasz najlepsze techniki koncentrowania się wymyślone w historii ludzkości – zarówno te najnowsze jak i te, które wymyślono ponad 3 000 lat temu. Celem zjazdu jest nauczyć każdego uczestnika panowania nad mocjami (jeśli tego chce) i przedstawienie metod do pracy z pojedynczymi klientami i z grupami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 27-28 kwietnia 2019 roku

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nawyk zwyciężania – Mistrzostwo Osobiste (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik, Kamil Lizurej

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu jest omówienie źródeł energii człowieka i wprowadzenie w praktyce znacznie skuteczniejszych metod niż kawa czy napoje energetyczne do życia każdego ze słuchaczy. Po to, by we współpracy z przyszłymi klientami, trenerzy mentalni mogli generować energię wewnątrzpochodną bez uciekania się do “sztuczek” motywacyjnych.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 25-26 maja 2019 roku

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Wewnętrzny spokój – balans (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej, Daniel Janik

CEL ZJAZDU:
Na tym zjeździe słuchacze nauczą się generować i utrzymywać wewnętrzny spokój – zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy poznają zestaw technik i narzędzi do obniżania stresu, koncentrowania się na tu i teraz, uświadamiania sobie swoich stanów wewnętrznych. Sesje (niektóre na pograniczu pracy terapeutycznej) dostarczą narzędzia do skutecznej pracy wewnętrznej z samym sobą i z klientami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 28-29 czerwca 2019 roku

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nowoczesne metody pracy psychologicznej (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Aneta Moniuszko

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu będzie zapoznanie słuchaczy z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i treningu mentalnego oraz praktyczne przedstawienie metod, które mogą zwiększyć wachlarz twórczych sposobów na rozwiązywanie problemów – zarówno w pracy mentalnej, jak i w życiu osobistym każdego z słuchaczy.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 14-15 września 2019 roku

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

PR, marketing i personal branding – Twoja marka, Twoje produkty (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Ostatni zjazd ma przygotować słuchaczy do mocnego wejścia na rynek trenerów mentalnych i psychologów sportu w Polsce. Wejścia z produktami, autorską koncepcją, ofertą dla klientów i z impetem. Wiedza z tego zjazdu pomoże wybudować każdemu słuchaczowi swoją markę osobistą i pozyskać klientów do pracy i dalszego rozwoju.  W ten weekend sprawdzimy także stopień przyswojenia wiedzy egzaminem pisemnym oraz ustnym, natomiast całość Akademii wieńczy uroczysta kolacja z rozdaniem certyfikatów od Jakuba B. Bączka.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Gdańsk, 12-13 października 2019 roku

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Jednostka i grupa w Treningu Mentalnym (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest autopoznanie siebie. Każdy słuchacz dowie się jaki ma typ charakterologiczny i co to oznacza. Dodatkowo na tym zjeździe, słuchacze przekonają się w praktyce jak są odbierani przez grupę i jakie może to mieć konsekwencje w zawodzie trenera mentalnego. Otrzymają też zestaw technik i narzędzi do budowania swojej pozycji wśród innych osób i pracy nad samym sobą.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 03-04 listopada 2018 roku

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Budowanie pewności siebie, czyli obudź w sobie Olbrzyma (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej, Daniel Janik

CEL ZJAZDU:
Po tym zjeździe, słuchacze będą nie tylko bardziej pewni siebie, ale też dowiedzą się w jaki sposób podnosić pewność siebie swoich klientów. W oparciu o teorie z amerykańskiej psychologii będziemy pracować nad realnym, permanentnym i skutecznym podnoszeniem wiary we własne możliwości. Słuchacze dowiedzą się i przetestują efektywne metody z zakresu własnej sprawczości.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 01-02 grudnia 2018 roku

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Prawo do porażki, czyli obudź w sobie karła (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik, Kamil Lizurej

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest uświadomienie słuchaczom, że nie ma idealnych zespołów, idealnych ludzi i idealnego życia. Prawo do porażki to umiejętność, która paradoksalnie pomaga wygrywać. Na tym zjeździe słuchacze dowiedzą się od Jakuba B. Bączka i Jacka Santorskiego jak pogodzić się ze swoimi wadami i jak pomagać klientom w akceptowaniu porażki. Wbrew pozorom, robimy to po to, by częściej zwyciężać!

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 12-13 stycznia 2019 roku

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Tu i teraz – metody polepszania koncentracji (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Koncentracja jest trudna, kiedy wokół roi się od bodźców. Na tym zjeździe poznasz najlepsze techniki koncentrowania się wymyślone w historii ludzkości – zarówno te najnowsze jak i te, które wymyślono ponad 3 000 lat temu. Celem zjazdu jest nauczyć każdego uczestnika panowania nad mocjami (jeśli tego chce) i przedstawienie metod do pracy z pojedynczymi klientami i z grupami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 16-17 lutego 2019 roku

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nawyk zwyciężania – Mistrzostwo Osobiste (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik, Kamil Lizurej

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu jest omówienie źródeł energii człowieka i wprowadzenie w praktyce znacznie skuteczniejszych metod niż kawa czy napoje energetyczne do życia każdego ze słuchaczy. Po to, by we współpracy z przyszłymi klientami, trenerzy mentalni mogli generować energię wewnątrzpochodną bez uciekania się do “sztuczek” motywacyjnych.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 09-10 marca 2019 roku

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Wewnętrzny spokój – balans (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej, Daniel Janik

CEL ZJAZDU:
Na tym zjeździe słuchacze nauczą się generować i utrzymywać wewnętrzny spokój – zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy poznają zestaw technik i narzędzi do obniżania stresu, koncentrowania się na tu i teraz, uświadamiania sobie swoich stanów wewnętrznych. Sesje (niektóre na pograniczu pracy terapeutycznej) dostarczą narzędzia do skutecznej pracy wewnętrznej z samym sobą i z klientami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 13-14 kwietnia 2019 roku

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nowoczesne metody pracy psychologicznej (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Aneta Moniuszko

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu będzie zapoznanie słuchaczy z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i treningu mentalnego oraz praktyczne przedstawienie metod, które mogą zwiększyć wachlarz twórczych sposobów na rozwiązywanie problemów – zarówno w pracy mentalnej, jak i w życiu osobistym każdego z słuchaczy.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 18-19 maja 2019 roku

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

PR, marketing i personal branding – Twoja marka, Twoje produkty (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Ostatni zjazd ma przygotować słuchaczy do mocnego wejścia na rynek trenerów mentalnych i psychologów sportu w Polsce. Wejścia z produktami, autorską koncepcją, ofertą dla klientów i z impetem. Wiedza z tego zjazdu pomoże wybudować każdemu słuchaczowi swoją markę osobistą i pozyskać klientów do pracy i dalszego rozwoju. W ten weekend sprawdzimy także stopień przyswojenia wiedzy egzaminem pisemnym oraz ustnym, natomiast całość Akademii wieńczy uroczysta kolacja z rozdaniem certyfikatów od Jakuba B. Bączka.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Katowice, 15-16 czerwca 2019 roku

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Jednostka i grupa w Treningu Mentalnym (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek CEL ZJAZDU: Celem tego zjazdu jest autopoznanie siebie. Każdy słuchacz dowie się jaki ma typ charakterologiczny i co to oznacza. Dodatkowo na tym zjeździe, słuchacze przekonają się w praktyce jak są odbierani przez grupę i jakie może to mieć konsekwencje w zawodzie trenera mentalnego. Otrzymają też zestaw technik i narzędzi do budowania swojej pozycji wśród innych osób i pracy nad samym sobą. Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 26-27 maja 2018

Chcę dołączyć!

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Budowanie pewności siebie, czyli obudź w sobie Olbrzyma (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej

CEL ZJAZDU:
Po tym zjeździe, słuchacze będą nie tylko bardziej pewni siebie, ale też dowiedzą się w jaki sposób podnosić pewność siebie swoich klientów. W oparciu o teorie z amerykańskiej psychologii będziemy pracować nad realnym, permanentnym i skutecznym podnoszeniem wiary we własne możliwości. Słuchacze dowiedzą się i przetestują efektywne metody z zakresu własnej sprawczości.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 16-17 czerwca 2018

Chcę dołączyć!

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Prawo do porażki, czyli obudź w sobie karła (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest uświadomienie słuchaczom, że nie ma idealnych zespołów, idealnych ludzi i idealnego życia. Prawo do porażki to umiejętność, która paradoksalnie pomaga wygrywać. Na tym zjeździe słuchacze dowiedzą się od Jakuba B. Bączka i Jacka Santorskiego jak pogodzić się ze swoimi wadami i jak pomagać klientom w akceptowaniu porażki. Wbrew pozorom, robimy to po to, by częściej zwyciężać!

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 07-08 lipca 2018

Chcę dołączyć!

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Tu i teraz – metody polepszania koncentracji (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Koncentracja jest trudna, kiedy wokół roi się od bodźców. Na tym zjeździe poznasz najlepsze techniki koncentrowania się wymyślone w historii ludzkości – zarówno te najnowsze jak i te, które wymyślono ponad 3 000 lat temu. Celem zjazdu jest nauczyć każdego uczestnika panowania nad mocjami (jeśli tego chce) i przedstawienie metod do pracy z pojedynczymi klientami i z grupami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 04-05 sierpnia 2018

Chcę dołączyć!

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nawyk zwyciężania – Mistrzostwo Osobiste (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej CEL ZJAZDU: Celem zjazdu jest omówienie źródeł energii człowieka i wprowadzenie w praktyce znacznie skuteczniejszych metod niż kawa czy napoje energetyczne do życia każdego ze słuchaczy. Po to, by we współpracy z przyszłymi klientami, trenerzy mentalni mogli generować energię wewnątrzpochodną bez uciekania się do “sztuczek” motywacyjnych. Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 15-16 września 2018

Chcę dołączyć!

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Wewnętrzny spokój – balans (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik CEL ZJAZDU: Na tym zjeździe słuchacze nauczą się generować i utrzymywać wewnętrzny spokój – zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy poznają zestaw technik i narzędzi do obniżania stresu, koncentrowania się na tu i teraz, uświadamiania sobie swoich stanów wewnętrznych. Sesje (niektóre na pograniczu pracy terapeutycznej) dostarczą narzędzia do skutecznej pracy wewnętrznej z samym sobą i z klientami. Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 06-07 października 2018

Chcę dołączyć!

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nowoczesne metody pracy psychologicznej (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu będzie zapoznanie słuchaczy z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i treningu mentalnego oraz praktyczne przedstawienie metod, które mogą zwiększyć wachlarz twórczych sposobów na rozwiązywanie problemów – zarówno w pracy mentalnej, jak i w życiu osobistym każdego z słuchaczy.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 10-11 listopada 2018

Chcę dołączyć!

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

PR, marketing i personal branding – Twoja marka, Twoje produkty (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Ostatni zjazd ma przygotować słuchaczy do mocnego wejścia na rynek trenerów mentalnych i psychologów sportu w Polsce. Wejścia z produktami, autorską koncepcją, ofertą dla klientów i z impetem. Wiedza z tego zjazdu pomoże wybudować każdemu słuchaczowi swoją markę osobistą i pozyskać klientów do pracy i dalszego rozwoju. W ten weekend sprawdzimy także stopień przyswojenia wiedzy egzaminem pisemnym oraz ustnym, natomiast całość Akademii wieńczy uroczysta kolacja z rozdaniem certyfikatów od Jakuba B. Bączka.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Poznań, 08-09 grudnia 2018

Chcę dołączyć!

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Jednostka i grupa w Treningu Mentalnym (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek CEL ZJAZDU: Celem tego zjazdu jest autopoznanie siebie. Każdy słuchacz dowie się jaki ma typ charakterologiczny i co to oznacza. Dodatkowo na tym zjeździe, słuchacze przekonają się w praktyce jak są odbierani przez grupę i jakie może to mieć konsekwencje w zawodzie trenera mentalnego. Otrzymają też zestaw technik i narzędzi do budowania swojej pozycji wśród innych osób i pracy nad samym sobą. Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

I Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa, 06-07 października 2018

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Budowanie pewności siebie, czyli obudź w sobie Olbrzyma (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej

CEL ZJAZDU:
Po tym zjeździe, słuchacze będą nie tylko bardziej pewni siebie, ale też dowiedzą się w jaki sposób podnosić pewność siebie swoich klientów. W oparciu o teorie z amerykańskiej psychologii będziemy pracować nad realnym, permanentnym i skutecznym podnoszeniem wiary we własne możliwości. Słuchacze dowiedzą się i przetestują efektywne metody z zakresu własnej sprawczości.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

II Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa, 17-18 listopada 2018

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Prawo do porażki, czyli obudź w sobie karła (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik

CEL ZJAZDU:
Celem tego zjazdu jest uświadomienie słuchaczom, że nie ma idealnych zespołów, idealnych ludzi i idealnego życia. Prawo do porażki to umiejętność, która paradoksalnie pomaga wygrywać. Na tym zjeździe słuchacze dowiedzą się od Jakuba B. Bączka i Jacka Santorskiego jak pogodzić się ze swoimi wadami i jak pomagać klientom w akceptowaniu porażki. Wbrew pozorom, robimy to po to, by częściej zwyciężać!

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

III Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa 08-09 grudnia 2018

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Tu i teraz – metody polepszania koncentracji (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Koncentracja jest trudna, kiedy wokół roi się od bodźców. Na tym zjeździe poznasz najlepsze techniki koncentrowania się wymyślone w historii ludzkości – zarówno te najnowsze jak i te, które wymyślono ponad 3 000 lat temu. Celem zjazdu jest nauczyć każdego uczestnika panowania nad mocjami (jeśli tego chce) i przedstawienie metod do pracy z pojedynczymi klientami i z grupami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

IV Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa, 09-10 lutego 2019

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nawyk zwyciężania – Mistrzostwo Osobiste (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Kamil Lizurej

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu jest omówienie źródeł energii człowieka i wprowadzenie w praktyce znacznie skuteczniejszych metod niż kawa czy napoje energetyczne do życia każdego ze słuchaczy. Po to, by we współpracy z przyszłymi klientami, trenerzy mentalni mogli generować energię wewnątrzpochodną bez uciekania się do “sztuczek” motywacyjnych.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

V Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa, 09-10 marca 2019

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Wewnętrzny spokój – balans (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Daniel Janik

CEL ZJAZDU:
Na tym zjeździe słuchacze nauczą się generować i utrzymywać wewnętrzny spokój – zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy poznają zestaw technik i narzędzi do obniżania stresu, koncentrowania się na tu i teraz, uświadamiania sobie swoich stanów wewnętrznych. Sesje (niektóre na pograniczu pracy terapeutycznej) dostarczą narzędzia do skutecznej pracy wewnętrznej z samym sobą i z klientami.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VI Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa, 06-07 kwietnia 2019

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Nowoczesne metody pracy psychologicznej (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Celem zjazdu będzie zapoznanie słuchaczy z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i treningu mentalnego oraz praktyczne przedstawienie metod, które mogą zwiększyć wachlarz twórczych sposobów na rozwiązywanie problemów – zarówno w pracy mentalnej, jak i w życiu osobistym każdego z słuchaczy.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa, 11-12 maja 2019

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

PR, marketing i personal branding – Twoja marka, Twoje produkty (kliknij po szczegóły)

Prowadzący: Jakub B. Bączek

CEL ZJAZDU:
Ostatni zjazd ma przygotować słuchaczy do mocnego wejścia na rynek trenerów mentalnych i psychologów sportu w Polsce. Wejścia z produktami, autorską koncepcją, ofertą dla klientów i z impetem. Wiedza z tego zjazdu pomoże wybudować każdemu słuchaczowi swoją markę osobistą i pozyskać klientów do pracy i dalszego rozwoju. W ten weekend sprawdzimy także stopień przyswojenia wiedzy egzaminem pisemnym oraz ustnym, natomiast całość Akademii wieńczy uroczysta kolacja z rozdaniem certyfikatów od Jakuba B. Bączka.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00

2 dni

VIII Zjazd Akademii Trenerów Mentalnych

Warszawa, 08-09 czerwca 2019

Rekrutacja

Program Akademii skierowany jest do osób, które uwielbiają się rozwijać, lubią pracować z ludźmi i pomagać im w ich rozwoju i które mogą potencjalnie odnieść sukces na rynku Treningu Mentalnego (i którym chcemy w tym pomóc). Zapraszamy do rozmowy kwalifikacyjnej, zastrzegając sobie jednocześnie prawo nie przyjęcia kandydata bez podania przyczyn.

Zdobądź umiejętności, dzięki którym marzenia się... SPEŁNIA!

Chcesz doświadczyć na własnej skórze, jak wygląda praca z Mistrzami Świata?
Wiesz, jak ważna jest mentalność i chcesz w najlepszy możliwy sposób nauczyć się zarządzać samym sobą?
Marzysz o tym, by realizować wielkie cele i pomagać innym osiągać sukcesy?
Czujesz, że bycie Trenerem Mentalnym to Twoje powołanie?

Rób to zawodowo, z certyfikatem jednego z najlepszych Trenerów Mentalnych! Dołącz do Akademii Trenerów Mentalnych™. Nie zwlekaj, liczba miejsc ściśle ograniczona*!

*W trosce o zapewnienie najwyższej jakości Uczestnikom naszej Akademii, liczba dostępnych miejsc jest ograniczona (w przypadku liczby Uczestników mniejszej, niż 15, zastrzegamy sobie prawo do anulowania startu Akademii) . O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, wpłata zwrotnej zaliczki w wysokości 2000 zł, która powinna zostać opłacona do 10 dni od zgłoszenia oraz rozmowa rekrutacyjna.

Informacje organizacyjne
Zapraszamy do pierwszej w Polsce Akademii przygotowującej do pracy w zawodzie Trenera Mentalnego!
Twórca
Jakub B. Bączek

jEGO największą dumą są sukcesy Klientów. Współpracował między innymi z takimi uznanymi markami jak UEFA, Walt Disney, PZPN, PZPS, Play, Coca-Cola, PZU, Greenpeace, Warner Bros i inni (jest tych Klientów dużo więcej).

Jest jednak tak samo dumny z pracy z młodą managerką, która stworzyła w swojej firmie nowe kanały sprzedaży w ciągu tygodnia po sesji ze nim, jak i z pracy z selekcjonerem kadry narodowej siatkarzy (Stéphane Antiga) w 2014 roku.

Ma wśród Klientów sportowców, aktorów, innych mówców, wielu biznesmenów i prezesów różnych Firm, ale też młodych przedsiębiorców, psychologów i managerów. Każdy ich sukces to jego paliwo…

Teraz, wraz ze swoimi Trenerami, chce przekazać Tobie to, czego sam miał przyjemność doświadczyć pracując z wszystkimi tymi wspaniałymi ludźmi. Zapraszamy Cię serdecznie do wstąpienia do Akademii Trenerów Mentalnych™.

Szczegóły
...czyli o czym będziemy mówić

Zapraszamy do naszego świata, w którym marzenia się nie spełniają – marzenia się… spełnia! Poznasz sprawdzony system, zastosowany m.in. podczas pamiętnych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, kiedy to nasza reprezentacja sięgnęła po złoty medal. O czym m.in. będziemy mówić?

W jaki sposób pracować w Treningu Mentalnym z jednostką a w jaki z grupą? Czym jest Nawyk Zwyciężania i jak go u siebie wytworzyć? Co mają ze sobą wspólnego Pewność Siebie i Prawo Do Porażki? Jakie są Nowoczesne Metody Pracy Psychologicznej i jak wykorzystać je praktycznie w Treningu Mentalnym? W jaki sposób stworzyć swoją silną markę osobistą, tworzyć produkty oraz kontaktować się z mediami? Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdziesz biorąc udział w Akademii Trenerów Mentalnych™. Akademii, która w pełni przygotuje Cię do wykonywania Zawodu Przyszłości.

Opłaty
Moja inwestycja

Opłata za udział w całorocznej Akademii Trenerów Mentalnych™ dla wszystkich Edycji wynosi 17 900 zł (z VAT) minus zaliczka.

Istnieje możliwość skorzystania z płatności ratalnej, w ilości od 3 do 36 rat! Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośredniego!

Już teraz…
Wpłać zwrotną zaliczkę 2 000 zł i daj nam maksymalnie 3 dni na przesłanie maila z potwierdzeniem rozmowy rekrutacyjnej 🙂

Nasze konto:
Mental Power Sp. z o.o., Alior Bank
Nr konta: 70 2490 0005 0000 4520 4314 9209
w tytule przelewu: ATM Gdańsk/Poznań/Warszawa/Katowice* – zaliczka

ZAPRASZAMY!

*niepotrzebne usunąć

Spotkajmy się na kolejnej Edycji Akademii!

Kształcimy do zawodu przyszłości!

Akademia Trenerów Mentalnych™

Galeria
Każda Edycja to oddzielna historia - zobacz, co tam się dzieje! 🙂
Zaufali nam
Wybrane marki, z którymi współpracowaliśmy.
Kontakt
Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy!
DagnaSiemaszko

Daniel Janik (dyrektor Akademii)

biuro@mental-power.pl
tel. +48 733 858 858

Aneta Moniuszko (Warszawa)

aneta@mental-power.pl

Dagna Siemaszko (Gdańsk)

dagna@mental-power.pl

Kamil Lizurej (Katowice)

kamil@mental-power.pl